На Сумщині п'яний чоловік побив 4-річного онука сусідки: дитину госпіталізували у тяжкому стані

У місті Буринь на Сумщині 42-річний чоловік, перебуваючи напідпитку, побив 4-річного онука сусідки. Жінка залишила дитину зі своїм знайомим і пішла поратися по господарству.
Дитину доставили до лікарні у тяжкому стані, повідомили у Сумській обласній прокуратурі.
Як встановило слідство, 5 липня чоловік вдома розпивав алкоголь і запросив сусідку на застілля. Жінка прийшла з онуком. Пізніше після вживання алкоголю вона попросила сусіда доглянути дитину до її повернення. У цей час чоловік побив 4-річного хлопчика.
Того ж вечора зловмисника затримали правоохоронці. Вони оголосили йому підозру за фактом умисного нанесення тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя в момент заподіяння – частина 1 статті 121 Кримінального кодексу України.
Чоловіку загрожує до восьми років позбавлення волі. Суд обрав запобіжний захід у вигляді безальтернативного тримання під вартою.
Досудове розслідування триває.
Раніше у селі Семиполки на Київщині 45-річний батько у стані алкогольного сп'яніння після сварки з дружиною жорстоко побив свого сина.
