Уражено майже 50% тіла: на Закарпатті дитина зазнала множинних опіків під час спалювання сміття

На Закарпатті 8-річний хлопчик отримав множинні опіки під час спалювання сміття поблизу однієї з місцевих річок.
Дитину з ураженням майже половини тіла госпіталізувалися, повідомили в Закарпатському центрі екстреної медичної допомоги.
На місці медики "швидкої" діагностували в хлопчика термічні опіки II ступеня. Через вогонь дитина зазнала травм тканин обличчя, зокрема щік та підборіддя, верхніх і нижніх кінцівок, зокрема гомілок і сідниць.
Загалом опіки уразили майже половину тіла хлопчика. Бригада "екстренки" надала школяру допомогу на місці, а пізніше його доправили на лікування до обласної дитячої лікарні.
"Цей випадок є серйозним нагадуванням для всіх дорослих: відкритий вогонь, спалювання сміття, трави чи гілок можуть мати вкрай тяжкі наслідки, особливо коли поруч діти.
Просимо батьків та опікунів не залишати дітей без нагляду біля вогню, не дозволяти їм самостійно палити сміття та регулярно пояснювати правила безпеки. Бережіть дітей. Одна необережна дія може коштувати здоров'я", – наголосили медики.
Раніше на Закарпатті внаслідок падіння дерева померла восьмирічна дівчинка. Дитина гралася біля місця, де зрізали багаторічні рослини.
