У Тернополі розшукали породіллю, яка залишила немовля в під’їзді багатоповерхівки

У Тернополі розшукали породіллю, яка залишила новонароджену дитину в під'їзді багатоповерхівки. Це вона повідомила правоохоронцям про нібито знайдене немовля.
Дівчині загрожує до 2 років ув'язнення, повідомляє поліція Тернопільщини.
15 січня правоохоронці отримали повідомлення, що у під'їзді багатоповерхівки на вулиці Київській знайшли новонароджену дівчинку.
Дитину доправили до лікарні на обстеження. Наразі вона перебуває у реанімації.
Правоохоронці встановили особу породіллі. Нею виявилася 20-річна мешканка Зборова, яка проживає у Тернополі разом із бабусею.
Як з'ясувалося, дівчина сама повідомила поліції про немовля. Офіційно на медичному обліку вона не перебувала, а дитину народила вдома. Після цього загорнула доньку у ковдру й кілька рушників та віднесла її до під'їзду багатоповерхівки.
Слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 135 Кримінального кодексу України – залишення в небезпеці.
Породіллі загрожує обмеження або позбавлення волі на строк до 2 років. Наразі її доправили до лікарні. Слідчі дії тривають.
Нагадаємо, у Миколаєві затримали пару, яка поблизу пологового будинку намагалася продати своє новонароджене дитя за 10 тисяч доларів.
