Royal Canin Foundation продовжує розвивати каністерапію в Україні: відкрито центр DOCADOG у Рівному

— 19 червня, 16:54
Royal Canin Foundation продовжує розвивати каністерапію в Україні: відкрито центр DOCADOG у Рівному

У Рівному, за підтримки благодійного фонду Royal Canin Foundation, запрацював центр каністерапії DOCADOG. Це вже другий центр у межах масштабного проєкту Royal Canin Foundation з відкриття низки таких центрів у різних містах країни. Перший центр INNIKOS функціонує у Києві майже рік і вже надав допомогу понад 1000 українців. Центр DOCADOG у Рівному, надаватиме безплатну психоемоційну підтримку та інші види допомоги військовим, їхнім родинам, а також цивільним українцям, що постраждали від війни.

Каністерапія, що набирає популярності в Україні, — це вид психосоціальної та фізіореабілітаційної терапії із залученням спеціально навчених собак.

До неї дедалі частіше звертаються військові, ветерани, переселенці та цивільні, які пережили випробування війни. Через взаємодію з собаками, рівень серотоніну та дофаміну зростає, а кортизолу — навпаки, знижується.

Каністерапія стимулює вироблення ендорфінів, природних антидепресантів, допомагає боротися з тривогою, нічними кошмарами, соціальною ізоляцією, гнівом та симптомами посттравматичного стресового розладу (ПТСР).

Royal Canin активно займається просуванням каністерапії в Україні, підтримуючи цей важливий напрямок через відкриття перших в Україні центрів каністерапії із залученням благодійного фонду Royal Canin Foundation.

Фонд надає гранти на ініціативи, які просувають важливу роль домашніх тварин у здоров’ї та добробуті людини. Минулого року грант отримав український проєкт з відкриття центрів каністерапії в різних містах країни.

Рівненський DOCADOG вже другий з них. Усі центри будуть орієнтовані на підтримку військових та цивільних українців, які постраждали від війни.

У DOCADOG працюють кваліфіковані фахівці: психолог, кінологи, реабілітолог та дефектолог з багаторічним досвідом. Собаки, які залучені до роботи у центрі відповідають усім критеріям для роботи у каністерапії: вони доброзичливі до нових людей, спокійно реагують на шум та незнайомі ситуації.

Собаки-терапевти центру чудово соціалізовані, що допомагає їм ефективно взаємодіяти з клієнтами різного віку та з різними запитами.

"Ми неймовірно раді підтримати такий важливий для українців проєкт, — зазначила Вікторія Вознюк, директорка зі зв'язків з громадськістю ТОВ "Рояль Канін Україна", — Каністерапія — це не лише приємне спілкування з собаками. Це дієвий метод комплексної терапії, який дає вражаючі результати та позитивно впливає на психоемоційний стан і благополуччя людей. Сьогодні, спираючись на світовий досвід, ми втілюємо цю практику в життя, відкриваючи перші центри каністерапії, щоб допомогти українцям, які потерпають від війни. Відкриття нового центру у Рівному є черговим кроком у просуванні каністерапії в Україні, чим ми надзвичайно пишаємося".

Деталі та запис на консультацію на офіційному сайті центрів каністерапії — https://canistertherapy.com.ua.

Першим проєктом, який було реалізовано в Україні за підтримки Royal Canin Foundation, став проєкт навчання у центрі ДСНС у Ромнах.

В межах проєкту міжнародні фахівці з Міжнародної організації пошуково-рятувальних собак проводили 10-денне навчання українських кінологів. Протягом проєкту навчання пройшли 21 пара (кінолог та його собака).

Головне сьогодні