В Україні з’явилася нова професія – спеціаліст із супроводу ветеранів

Віра Шурмакевич — 24 квітня, 17:37
В Україні з’явилася нова професія – спеціаліст із супроводу ветеранів
В Україні готуватимуть фахівців із супроводу ветеранів та демобілізованих осіб
SDI Productions/Getty Images

В Україні запровадили нову професію – "Фахівець із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб". Відомості про неї уже внесли до Реєстру кваліфікацій.

Про це повідомив заступник міністра у справах ветеранів України Максим Кушнір, зазначили на Урядовому порталі.

Професійний стандарт розробили за ініціативи Міністерства у справах ветеранів з метою надавати ветеранам, членам їхніх сімей та родинам загиблих воїнів фахову допомогу у процесі адаптації до цивільного життя після повернення із зони бойових дій.

"Всі потреби, що виникають у ветеранів та ветеранок в рамках переходу від військової служби до цивільного життя, повинні знаходити фахову підтримку та допомогу, яку може забезпечити саме такий фахівець.

Насамперед мова йде про індивідуальний професійний супровід, спрямований на допомогу нашим Захисникам та Захисницям в отриманні ними, зокрема, реабілітаційних, психологічних, освітніх та інших послуг", – пояснив Максим Кушнір.

Спеціалісти у цій галузі консультуватимуть у різних питаннях – соціальних, освітніх, реабілітаційних, психологічних та інших.

Нагадаємо, у березні в Україні запрацювала Єдина ветеранська лінія, куди теж можна звернутися з різними запитами. Телефонувати можна за номером 0 800 505 217 у будні з 8-ої до 20-ої години.

Реклама:

Головне сьогодні