У Львові водій облаяв таксиста, який зупинився на хвилину мовчання: на нього склали адмінпротокол
У Львові водій з використанням нецензурної лексики накричав на водія таксі, який зупинився під час хвилини мовчання. Чоловік вимагав звільнити йому проїзд.
Наразі порушник визнав провину, йому загрожує штраф, повідомили у Головному управлінні Національної поліції в Львівській області.
Інцидент стався 12 лютого на вулиці Малоголосківській у Львові. О 9:00, коли пролунав сигнал загальнонаціональної хвилини мовчання, 58-річний житель Тернопільщини зупинив автомобіль, щоб вшановувати пам'ять про загиблих внаслідок російської агресії.
Однак 51-річний львів'янин, який їхав позаду, почав йому сигналити. Використовуючи нецензурну лайку, порушник змушував водія від'їхати і пропустити його. Перехожі, які також зупинилися на хвилину мовчання, зробили чоловікові зауваження.
Після розмови з правоохоронцями порушник перепросив за інцидент і пояснив, що нібито не почув сигналу про хвилину мовчання. За його словами, він емоційно відреагував на зупинку руху, оскільки віз доньку до лікарні.
Наразі правоохоронці склали на львів'янина адміністративний протокол за ст.173 Кодексу України про адміністративні правопорушення – дрібне хуліганство.
Санкція статті передбачає накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, громадські роботи до 60 годин, виправні роботи до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку або адміністративний арешт до п'ятнадцяти діб.
Нагадаємо, у Варшаві таксист застосував сльозогінний газ проти вагітної українки та її чоловіка.