Папа Римський розповів, що врятувало його родичів від кораблетрощі "італійського "Титаніка"

Вікторія Андрєєва — 13 січня, 12:41
Папа Римський розповів, що врятувало його родичів від кораблетрощі італійського Титаніка
родичі Папи Римського нібито мали пливти кораблем з Генуї до Буенос-Айреса у 1927 році
Vatican News

Папа Римський Франциск розповів у своїй автобіографії епізод з історії його родини. Його родичі нібито мали пливти з Генуї до Буенос-Айреса кораблем, який зазнав катастрофи як "Титанік".

Уривки з книги цитував Vatican News.

Франциск зауважив, що його дідусь, бабуся і їхній син – його майбутній батько – мали квитки на цей рейс, але не встигли продати свою власність, тому обміняли їх.

Рейс з мігрантами з Італії відправився у 1927 році. Ті, хто вижили у кораблетрощі, описували її як сильний поштовх, а потім – "потужні й зловісні вібрації".

"Корабель продовжував дедалі більше нахилятися, темрява насувалася, море ставало дедалі більшим. Коли стало зрозуміло, що перших заспокоєнь пасажирів уже не вистачить, капітан віддав наказ зупинити двигуни, пролунала тривожна сирена, а радисти подали перший сигнал SOS", – йдеться в книзі Папи Римського.

РЕКЛАМА:

Далі у мемуарах він описує спогади пасажирів, яким пощастило вижити. Зокрема, що музиканти продовжували грали – як на "Титаніку".

Кораблі, які прийшли на допомогу, зупинилися неподалік, бо остерігались вибуху лайнера.

Рятувальні шлюпки через нахил корабля вдарилися об його корпус. Пасажирам довелось голіруч вичерпувати з них воду.

"Почалася паніка. Багато пасажирів падали або викидалися за борт, тонули. Деяких здолав відчай. Інших живцем зжерли акули. Капітан залишався на борту до кінця, змушуючи решту оркестрантів грати Королівський марш. Його тіло так і не знайшли", – розповідає Папа Франциск.

На світанку до місяця аварії на допомогу прибули бразильські пароплави, однак не знайшли жодного вцілілого.

За даними Папи Римського, на борту було понад 1200 пасажирів – переважно мігранти.

Тоді італійська влада стверджувала, що в аварії загинули понад 300 людей, але південноамериканські ЗМІ писали про вдвічі більшу кількість жертв кораблетрощі.

"Применшена або прихована органами режиму, ця корабельна аварія була італійським "Титаніком", – йдеться в автобіографії.

Реклама:

Головне сьогодні