Безкоштовно протягом року: як звільненим з полону відновити права та техпаспорт

Українці, які пережили полон або незаконне позбавлення волі через війну, можуть безоплатно відновити втрачене водійське посвідчення чи свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
Таке рішення ухвалив Кабінет міністрів 17 червня, розповів міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.
Посадовець зазначив, що люди, які постраждали від російської агресії, матимуть змогу на безкоштовній основі відновити посвідчення водія чи техпаспорт. Для цього необхідно звернутися у сервісні центри МВС.
Скористатися такою послугою можна буде один раз упродовж року після звільнення з місць утримання.
Крім того, уряд врегулював проблемне питання для родин зниклих безвісти за особливих обставин.
Опікуни, як призначені для управління їхнім майном, тепер мають можливість відновлювати свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу на ім'я зниклої безвісти особи. Також вони можуть законно управляти цим майном в інтересах власника.
Раніше ми розповідали, як діяти, якщо втратили документи під час воєнного стану та куди потрібно звертатися для їх відновлення.
