Сукні Мішель Обами і танці Барака. Фото, Відео

Саме вона зшила для Мішель Обами вбрання, у якому перша леді прийшла на слухати президентську присягу свого чоловіка. Але Толеда до моменту виходу Мішель на публіку не знала, чи вдягне перша леді її сукню.

Вибір кольору дизайнера оцінили фактично всі видання, які зазначили, що перша леді "виглядала сонячною, оптимістичною та елегантною".

"Мішель не холодно. Дивлячись на неї можна було подумати, що у Вашингтоні весна. Так, була сонячна, але дуже морозна погода", - пише італійське видання La Stampa, яке додає, що "Мішель випромінює життєву енергію".

"На цю сукню робили більше ставок, ніж на будь-яку іншу", - пише фешн-редактор The Times, яке теж хвалить вибір кольорової гамми та тканин Мішель на інавгурацію.

Та в кінці тексту зауважує: "Але що з кроєм? Як один з блоггерів Huffington Post ніжно написав, чи у Білому Домі скоро лунатимуть звуки тупотіння маленьких ніжок? Припускаючи, що місіс Обама не вагітна, сукня, така вдала у багатьох аспектах, порушила основне правило будь-якого вбрання", - додає The Times і зауважує, що вбрання не лише не робило Мішель худішою, але навіть товстішою. Принаймні на фото.

Як вам моя дружина?

Після присяги, на якій Барак Хусейн Обама раз затнувся, та святкового параду Мішель та Барак Обама потрапили на святковий бал (так званий Neighborhood Ball), який теж є офіційною частиною інавгурації.

Мішель Обама сяяла на вечірньому інавгураційному прийомі в елегантній сукні кольору слонової кістки, яка була зшита для неї 26-річним дизайнером Джексоном Ву.

Шовкова-шифонова сукня була обрамлена квіточками з органзи, срібною вишивкою та камінцями Swarovski. Аксесуари - діаманти з білим золотом від ювеліра Лорі Родкін, детально описує зовнішній вигляд першої леді CNN.

Перед першим танцем під пісню At Last (Нарешті), яку на святі виконувала Бейонсе Ноулз, президент обхопив дружину та з запитанням звернувся до публіки.

"Перш за все, як гарно виглядає моя дружина?" - сказав Обама, а зал заревів у відповідь.

Потім пара затанцювала. Та уважні журналісти The New York Times помітили, що Барак випадково наступав на край сукні Мішель. Цим новий президент США показав, що він "мабуть, краще б впорався на баскетбольному полі, а не на танцювальному майданчику".

Загалом у вечірньому святкуванні інавгурації було 10 балів, і президентська пара обіцяла до ранку відвідати усі. Доньки Обами Малія та Саша не з'явились на жодному з них. Мішель розповіла ABC News, що діти не йтимуть до школи до четверга.

Перша леді Обама вже носила вбрання від молодого дизайнера Ву під час одного з інтерв'ю, зауважує CNN та вказує на те, що, обираючи саме його, перша леді робить спробу підтримати молоді таланти у модному середовищі США.

"Одягаючи вбрання Ву, Обама продовжує традицію носити одяг дизайнерів, які походять з інших країн", - зазначає CNN. Крім того, Мішель обирає речі, які мають розумні ціни. Вона може навіть придбати щось через Інтернет "коли немає часу".

Своїх доньок Мішель одягнула на інавгурацію у вбрання середньої цінової категорії (J.Crew), зазначає The Times.

Не втриматись на ногах

Під час святкувань не обійшлося без інцидентів. Два сенатори відчули себе зле під час урочистого обіду на честь 44-го президента США, повідомляє УНІАН.

Сенатори Роберт Берд і Едвард Кенеді сиділи за одним столом. Спочатку медичних працівників кликнули до Берда, потім стало зле і братові колишнього президента США Джона Кеннеді (він знепритомнів).

[L]Патріарха американської політики доставили в госпіталь. Сенатор-республіканець Оррін Хетч, який супроводжував Кенеді, поки його везли на носилках до машини швидкої допомоги, повідомив журналістів, що сенатор був при тямі і навіть намагався посміхатися.

У червні минулого року політику була успішно зроблена операція з видалення злоякісної пухлини в мозку. Як повідомили в апараті сенатора Берда, той почувається нормально.

Молодий писака

Інавгураційній промові президента усі новообрані глави держав надають велике значення. Виявляється, промову Барака Обами, яку тепер аналізують усі видання світу, написав 27-річний спічрайтер.

Джон Фавро став "наймолодшим старшим спічрайтером в історії Білого Дому", пише британське видання The Guardian.

Фавро назубок знає біографію Обами, сам президент називає його "зчитувачем моїх думок". При підготовці цієї особливої промови, Фавро багато контактував з Обамою, консультувався з істориками та проаналізував усі інавгураційні промови американських президентів.

Завіривши чернетки, Джон Фавро засів у кав'ярні Starbucks. Попиваючи каву та інші енергетичні напої, він і написав промову, у якій Барак Обама на пообіцяв світові нову Америку.

Усі фото The Daily Mail

Реклама:

Головне сьогодні