Українська правда
Життя

Калуш визнали зоною екологічного лиха

Версія для друку Коментарі 0
18.01.2010
Фото Народної правди
Жителі міста Калуш визнали територію свого міста зоною екологічного лиха.

Понад 30 тисяч місцевих жителів місті Калуші на Івано-Франківщині на місцевому референдумі, що відбувся в одночасно з виборами президента, визнали територію свого міста зоною екологічного лиха.

Також мешканці міста висловилися за надання місту статусу території надзвичайної екологічної ситуації, передає "Радіо Свобода".

Тепер у Калуші сподіваються, що центральна влада зверне увагу на екологічні проблеми міста.

Головні екологічні проблеми Калуша пов'язані з наслідками калійного виробництва - переповнення хімічними відходами хвостосховищ, Домбровського кар'єру і загроза засолення ґрунтів та потрапляння їх у ріки басейну Лімниці і Дністра.

Також існує загроза провалів підземних порожнин на місці відпрацьованих шахт, відселенню підлягають десятки родин; зберігання 11 тисяч тонн гексахлорбензолу на єдиному в Європі полігоні токсичних відходів.

Місцевий референдум проходив окремо від президентських виборів на основі рішення Калуської міської ради від 17 листопада минулого року та розпорядження міського голови про створення 29 дільничних комісій.

Були утворені окремі виборчі комісії, з окремими скриньками для голосування. Рішення про проведення референдуму було погоджене з ТВК № 86.

АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте