Українська правда
Життя

МВС закрила файлообмінник ex.ua

Версія для друку Коментарі 41
31.01.2012
Міліція закрила популярний український файлообмінник ex.ua

Цю інформацію "Українській правді. Життя" підтвердив заступник керівника прес-служби МВС Сергій Бурлаков.

"Міліція закрила ex.ua у рамках розслідування кримінальної справи за частиною 2 статті 176 Кримінальної справи (порушення авторських і суміжних прав)", - повідомив Бурлаков.

За його словами, розслідування тривало близько півроку і було ініційовано міжнародними компаніями ("Adobe Systems Inc.", "Microsoft Corporation", "Graphisoft Inc." та ін.. програмні продукти яких упродовж тривалого часу незаконно розповсюджувались через веб-сайт "ЕХ.ua")

"Сьогодні був проведений обшук, санкціонований судом у офісному приміщенні, у дата-центрах. Вилучена велика кількість комп’ютерної та мережевої техніки, близько 200 серверів, контента на них більш ніж на 6000 терабайт", - сказав Бурлаков.

"Проводяться слідчі дії, допитуються свідки і підозрювані. Зараз уже 16 людей. Після проведення цих слідчих дій буде встановлено статус цих людей", - додав він. Максимальний термін покарання по цій статті - 5 років ув'язнення.

Як повідомляється на сайті МВС, вже відомо, що адміністрацію ресурсу очолював громадянин Латвії.

 

 

У офісі ex.ua. Фото прес-служби МВС

Нагадаємо, у лютому 2011 року Міжнародна асоціація інтелектуальної власності (IIPA) включила Україну і список країн, в яких найбільше порушуються авторські права в галузі інтелектуальної власності.

У звіті по Україні зазначалося, що в нашій країні рівень піратства є досить високим, але влада не приділяє цьому питанню достатньої уваги. Окрім того, уанет став "батьківщиною" деяких найбільших торрент-трекерів у світі.

Найбільшим порушником названо файлообмінник ex.ua, користувачі якого можуть вільно завантажувати фільми, музику та інший неліцензійний контент.

У офісі ex.ua. Фото прес-служби МВС

У листопаді 2010 року Американська асоціація звукозапису RIAA віднесла "ЕХ.UA" до 25-ти найбільших "піратських" веб-ресурсів світу.

За твердженнями вказаної міжнародної організації, на сайті немає жодного відео- чи аудіофайлу, легальність поширення якого підтверджена власником авторських прав.

У МВС називають закриття веб-ресурсу EX.UA "справою світового масштабу".

Einstein _ 01.02.2012 15:56
Заказ даньєцкіх пацанов. 100%
qui_prodest _ 01.02.2012 12:46
працюю в суді.
на робочому компі не те що вінда, - тотал крякнутий.
про що тут говорити...
Guns_79 _ 01.02.2012 10:21
я просто вражений до глибини душі...
справа не в тому, що тепер авторські права будуть захищені - на це сподіватися повний брєд.
даний ресурс просто надавав місце, а не сприяв розповсьдженню не ліцензійності. інтернет - це місе, в якому при бажанні можна це робити і іншими способами (я, наприклад, не полінуюся на флешці, диску, в кінці кінців по скайпу передати те, що хочу).до того ж про ліцензійні права кожен читає при реєстрації, тому і несе відповідальність кожен, хто закачав, а не ресурс. нехай же й шукають порушників по зображенням аватарок і по нікам :-) !!! нехай щастить !!!
душа, саме в мене, наприклад, болить за те, що це єдиний ресурс, на якому я міг подивитися фільм своєю рідною ! УКРАЇНСЬКОЮ ! мовою, жінка дивилася англійською в оригіналі. (контакти глючать хрєн подивишся). Дуже люблю дивитися фільми в українському перекладі.
для мене www.ex.ua - ресурс національного значення, який культурно підвищує рівень української людини.
Oleg20 _ 01.02.2012 09:59
Есть много похожих названий, но в этом случае приходит на ум только одно :"Идиоты без границ"
Aradil _ 01.02.2012 09:37
В стране где одинаково незначительны как авторские права так и на права человека, данное действие лишено смысла. Зачем забирать одно из небольших преимуществ жизни в дикой стране?
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте