Міліція відкликала вимогу про блокування ЕХ.UA? Фото

— 2 лютого 2012, 13:43

Про це "Агенству інтернет-новин" розповів керуючий партнер юридичної фірми "Юскутум" Артем Афян, який представляє інтереси EX.UA.

Він також розповів, що справа була порушена за фактом розміщення на порталі п'ятьма невстановленими особами контрафактної продукції компанії Adobe. Суму збитку позивач оцінив у 180 тис. грн.

"Слідство розібралося, що факт розміщення на порталі неліцензійних продуктів не може стати причиною для блокування домену, тому вимога була відкликана.Тепер домен знову може бути включений, проте сервера порталу все ще у міліції. Їх вилучення ніяк не сприяє встановленню особистостей п'яти осіб, які розмістили контрафактний контент. Більш того, після блокування домену встановити особи порушників стало неможливо", - розповів Афян.

Сервера були вилучені під приводом того, що на них можуть бути копії розміщених порушниками продуктів Adobe.

Представник EX.UA Юріс Пісковий сказав, що робота з відновлення ресурсу ведеться, але більш докладних коментарів поки не дав.

ВІДЕО ДНЯ

"Українська правда. Життя" намагається взяти коментар у прес-службі МВС, але наразі мобільні телефони співробітників прес-служби не відповідають.

Реклама:

Головне сьогодні