Українська правда
Життя

Білл Гейтс, Джиммі Вейлз, Ларрі Саммерс про онлайн-освіту

Версія для друку Коментарі 8
24.01.2013

Онлайн-трансляція круглого столу "RevolutiOnline.edu – онлайн-освіта змінює світ" завершилась. Захід проходив з нагоди Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму в Давосі (Швейцарія)

Учасники дискусії: Томас Фрідман, міжнародний оглядач The New York Times; Білл Гейтс, співголова Фонду Білла та Мелінди Гейтс; Рафаель Райф, президент Массачусетського технологічного інститут; Ларрі Саммерс, почесний президент Гарвардського університету; Дафна Коллер, співзасновниця і співголова Coursera; Себастьян Трун, засновник Udacity; Пітер Тіль, партнер фонду Founders Fund; Салман Хан, засновник Академії Хана і Джиммі Вейлз, засновник Вікіпедії.

Ви можете переглянути запис дискусії.

ukrword _ 14.03.2013 09:53
У класика англiйської лiтератури Томаса Гардi є роман "Джуд Непомiтний", в якому проблему доступностi освiти поставлено як ключову проблему сюжету. Можливо, тепер наявнiсть грошей гратиме меншу роль в одержаннi якiсної освiти. А назвати таку освiту можна як завгодно. В тому числi й онлайн-освiтою!
Yuriy Kopyl _ 29.01.2013 16:45
Ще можна додати Coursera.org
Oleg Taranenko _ 25.01.2013 02:50
Вибачте мене за офф-топ, але "На скільки стали в білизні УП подразливими щодо доміщення зав'язок, то прошу пошукати за згаданими садибами назв'язкової освіти, які загальнодоступними і безплатними, під цими шукайлами" це виглядало дуже кумедно))
Дуже сподобалася дискусія: є про що розмовляти та й тема актуальна. Дякую УП!
Гайди До Байди _ 24.01.2013 23:22
Velar

Уживають таку англійську мову, яка дуже доступною, не бійтесь!

Та якраз, коли ваша донька ще така молода. Мозок у молодих роках ще не так переціджує дані як старша людина, а безпосередньо сприймає. Цього слід використовувати як довго можна.

На жаль, чим старшою людина, тим більше порівнює мозок сприймане з уже знаним, уподібнюючи все до цього.

Поготів, що ця "українська", якої пригощають в Україні, не така ж українська, а по суті чужа. На скільки в Україні живуть чужим, а не вкраїнським життям.

Тут переваги від Khan Academy, бо вони знають, що більшість зацікавлених володіють англійською лише на рівні другої мови. Тому, відповідно, пристосовують до цього англійську до викладання.

Отже, заохочуйте свою дочку. Для перекладу шукайте в помережі домашню/homepage від GoldenDict.

На жаль, не маю ці засоби, щоб видавати підручники справжньою українською мовою. Тоді було б краще з ними послуговуватися :)
Velar _ 24.01.2013 22:09
Дуже радий, що ця тема набирає все більше обертів. Вважаю, що традіційна школа має пійти натомість онлайн та екстерн освіта має посісти її місце.

Khan Academy
UDACITY
англомовні ресурси, зовсім незручно для моєї 10-тирічної доньки.

ongradient.com непогане посилання, дякую. Нажаль матеріалу поки обмаль.
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте