Українська правда
Життя

На Майдані запрацював ІТ-намет з безкоштовними інтернетом і консультацією фахівців

Версія для друку Коментарі 12
14.12.2013
Відсьогодні на Майдані працює "IT # намет на Євромайдані", у якому всі, хто зараз на Майдані Незалежності, можуть отримати технічну підтримку.

Відсьогодні на Майдані працює "IT # намет на Євромайдані", у якому всі, хто зараз на Майдані Незалежності, можуть отримати технічну підтримку.

Як пояснює головний координатор IT-намету Максим Плахтій, "ми створюємо можливість отримати консультації від IT-фахівців та доступ до Інтернету в комфортних умовах – за допомогою сучасних планшетів з підтримкою 3G".

В IT-наметі будуть працювати 10 сучасних планшетів з підтримкою 3G. Зараз вже створена сторінка у Facebook цього намету, де можна відстежувати усі новини.

Люди, які хочуть працювати IT-волонтерами на Майдані, зможуть прийти та зареєструватися прямо на місті.

Автором ідеї створення такого намету є Юрій Чайка, який днями опублікував у соцмережі Factbook повідомлення з пропозицією встановити такий ІТ-намет

"Вже відсьогодні люди з Майдану зможуть прийти в IT-намет і відправити e-mail, поспілкуватися з рідними по Скайпу", - розповів він

За його словами, ІТ-спеціалісти зроблять додаткові wi-fi точки для Майдану, в наметі будуть проводитись лекції.

"Кілька приватних інвесторів і представників інвестиційних фондів підтримали ініціативу і будуть приходити в намет, де в неофіційній обстановці можна поспілкуватися за своїми проектами і це буде один з незвичайних способів домовиться про отримання інвестицій", - розповів Юрій Чайка.

Українська правда. Життя

Mikhail Milyakh:
И доказать можете про заплаченные бабки?
Mikhail Milyakh _ 16.12.2013 18:27
Андрей Воронцов:
У многоуважаемого товарища нет в профиле ни одной фотографии, а также у него нет ни одного друга. Я сомневаюсь в том, что он вообще знает где находится майдан. Зато, коммент засчитан, бабки заплачены. Не так ли?
Ерунда. Вчера был на Майдане, причем пришел "почергувати" с 23-00 до 02-00, как просили активисты.
Нужно было зарядить телефон - никто ничего так и не подсказал. Все блага - для партийных активистов и членов общественных организаций. Вход в здание ЦК Профсоюзов (в котором можно было зарядить телефон в 2004) - только по "перепусткам".

Киевляне, пришедшие "на чергування" вообще никому не нужны, как оказалось. Больше не пойду. Пускай сами сидят со своими "перепустками" и "ИТ-палатками для всех кто на Майдане".
dorosh _ 15.12.2013 20:26
Відсьогодні на Майдані працює "IT # намет на Євромайдані
- скидаю перед організаторами шапку
Хай вам Бог помагає!
hot111 _ 14.12.2013 21:17
Яник Стопченко:
Предлагаю создать в этой палатке пару мест для видео обращения к Президенту . Пусть каждый выложит свое обращение на Ютуб . Только без матов . Цивилизовано ! Это будет тренд ! Люди всего мира начнут общаться через ютуб с нашим президентом ! Нужно только начать ! Евромайдан для этого именно то место !
Батя без матів не зрозуміє,що від нього хочуть.
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте