Українська правда
Життя

Facebook впроваджує кнопку "не подобається", аби користувачі могли співчувати

Версія для друку Коментарі 0
16.09.2015
Фото зі сторінки Цукерберга у Facebook
Користувачі весь час цікавилися, чи буде Facebook створювати кнопку "не подобається". І у мережі відповідали, що ні, не буде.

Як повідомляє The Verve, у Facebook не хотіли, аби люди використовували цю опцію, як спосіб роздратування чи неповаги до інших людей.

Але часи змінилися і у мережі таки з'явиться кнопка "не подобається".

"Люди питали про кнопку "не подобається" протягом кількох років...і сьогодні особливий день, бо сьогодні день, коли я можу сказати, що ми працюємо над цим та ми дуже близькі до початку тестування", - повідомив СЕО Facebook Марк Цукерберг.

Поки що не відомо надто багато, але Цукерберг каже, що мета Facebook реалізувати кнопку таким чином, щоб створити інструмент для вираження співчуття. Тож те, що Facebook назве новий функціонал кнопкою "не подобається", стане насправді інструментом вираження співчуття.

"Ми не хочемо перетворювати Facebook на форум, де люди голосуватимуть за пости. Це не схоже на ту спільноту, яку ми прагнемо створити: вам не захочеться відчути на собі процес, коли ви поділитися чимось важливим для себе, а хтось поставить мітку "не подобається", - додає засновник мережі.

АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте