Українська правда
Життя

Ракета Ілона Маска SpaceX Falcon 9 вибухнула на мисі Канаверал за 2 дні до запуску

Версія для друку Коментарі 0
01.09.2016
Фото itc.ua
Ракета SpaceX вибухнула на стартовому майданчику під час випробувань.

Вибух стався під час тестового підпалу двигунів, який проходив на стартовому майданчику Space Launch Complex 40 космодрому на мисі Канаверал, орендовану компанією SpaceX у NASA, пише The Daily Mail.

Множинні вибухи тривали протягом кількох хвилин, а стовпи диму було добре видно над місцем вибуху. Їх супроводжувала сильна ударна хвиля, яка сколихнула будівлі далеко від космодрому.

Пожежа на майданчику може призвести до її сильних пошкоджень. Запуск Falcon 9 мав відбутися 3 вересня, щоб вивести телекомунікаційний супутник Amos 6 на геостаціонарну орбіту. 

На цьому супутнику соціальна мережа Facebook і супутниковий оператор Eutelsat орендували транспондери пропускною здатністю близько 18 гігабіт в секунду на 5 років у рамках програми поліпшення доступу до інтернету в країнах Африки. Сума угоди склала 95 млн доларів США.

Falcon 9 – один із найуспішніших проектів компанії Ілона Маска. У грудні 2015 року SpaceX вперше вдало приземлила ракету Falcon 9 на платформу на мисі Канаверал, що послужило справжнім проривом в аерокосмічних дослідженнях.

Раніше ракети-носії після запуску ставали непридатними до повторного використання, що робило доставку вантажів і людей на орбіту дуже дорогим .

Відтоді SpaceX успішно посадила ще кілька ракет Falcon 9 і знайшла комерційного клієнта для першого пуску використаної ракети.

АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте