Українська правда
Життя

Гриневич пояснила причини нестачі підручників у школах

Версія для друку Коментарі 2
09.09.2016
Фото tvoemisto.tv
Під час ранкового засідання Верховної Ради міністр освіти Лілія Гриневич пояснила ситуацію із навчальними посібниками у школах.

"Дуже важливо, щоб ми почали виправляти цей колапс, який стався із підручниками у школах", – сказала міністр.

За словами Гриневич, підручники для 8 класу уже надруковані у повному обсязі й розвозяться до областей. Уже доставлено в регіони 90% посібників, ще 10% – розраховані для шкіл меншин та дітей з особливими потребами.

"Ми здешевили підручники, тому що тепер немає ніяких відкатів, – сказала Гриневич. – На зекономлені кошти ми  надрукували підручники шрифтом Брайля. Ми також додруковуємо зараз хрестоматію для початкових шкіл з творами сучасних дитячих українських письменників".

Нові підручники для початкової школи друкують на підтримку оновлених програм 1-4 класів.

Проблеми лишаються із підручниками для 4-7 класів, тому що половина з них у 2015 році була надрукована за кошти держбюджету, а другу частину повинні компенсувати за кошти місцевих бюджетів.

Деякі з місцевих рад впоралися із цим, наприклад, Вінницька область закупила 100% підручників, Київська – 87%. Натомість Рівненська впоралася лише на 47%, а Львівська – на 49% із дозабезпеченням школярів необхідними підручниками для 4-7 класів.

  

Максим Антонюк _ 09.09.2016 15:13
Если бы эти учебники были не сканированные, а в "кривых", вот это была бы радость. А так хреновые сканкопии. И типа радуются. Лишь пару раз нашел учебники по математике в кривых - глаз радуется.
Igor Rastvorov _ 09.09.2016 14:32
А в электронном виде не пробовали? Я с сыном для дочери делал все учебники за 8-9-10-11 классы! А сколько у Вас просят за оцифровку? Может помогу?
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте