Українська правда
Життя

Соратника Табачника пропонують призначити головою Нацагентства якості вищої освіти

Версія для друку Коментарі 11
25.10.2016
Фото kadry.net.ua
У часи президентсва Віктора Януковича, коли Дмитро Табачник очолював МОН, Сергій Храпатий був керівником відділу гуманітарної освіти департаменту вищої освіти відомства.

На цій посаді він різко та негативно відгукувався про українських істориків та висловлював власне бачення щодо підручників з історії, повідомляє Відсіч.

Випускники Київського національного університету досі пам'ятають про корупційність Храпатого, який свого часу був заступником директора студмістечка КНУ й займався питаннями поселення.

Сергія Храпатого таємним голосуванням членів Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти обрано очолювати організацію.

НАЗЯВО спеціально створений, щоб усунути корупційні схеми, пов'язані із захистом дисертацій, ліцензуванням і акредитацією, присвоєнням вишам статусів, наділенням преференціями тощо.

Українські активісти вимагають не допустити призначення Сергія Храпатого головою НАЗЯВО.

Згідно з законом, голова НАЗЯВО призначається Кабінетом Міністрів України за поданням НАЗЯВО.

13 з 25 членів до НАЗЯВО делегують вищі навчальні заклади, 7 членів – НАНУ та галузеві академії наук, ще 3 є представниками об’єднань роботодавців, решта 2 представляють органи студентського самоврядування.

Важко уявляю, як пан Храпатий, в статусі голови НАЗЯВО буде обєктивно розглядати листа щодо порушень в ході захисту докоторської дисертації його дружиною - Бутенко Н.В.
yadi.sk/i/j29Rb693sDFVM
Sergei Sharapov _ 25.10.2016 23:49
Для таких, хто не знає хто такий Руслан Гурак. Це такий розумник, якого просуває віце-прем'єр з лептонних питань - В'ячеслав Кириленко, бо пан Гурак теж плагіатор, як і дружина Кириленко.
Так от, коли він плагіатив статтю з російської машинним перекладом, то «философия права» перетворилася у Гурака на «філософія має рацію». В'ячеслав Кириленко просуває Гурака до НАЗЯВО для того, щоб той назавжди закрив справу з плагіатом в дисертації Катерини Кириленко. Але правда полягає у тому, що в оточенні таких інтелектуально обмежених людей, як всі ці кириленки просто не було неплагіаторів, щоб запрпонувати їх до НАЗЯВО!
Oleg Smirnov _ 25.10.2016 23:31
А де, цікаво, була УП раніше - коли на посаду голови НАЗЯВО висунули пана Волосовця, у якого потім виявили плагіат, а потім пана Гурака, у якого теж виявили плагіат, і коли головою секретаріату НАЗЯВО обрали Храпатого. Тоді УП була з кандидатурами згодна, не виступала, а тепер Українській "правді" рєзко поплохєло?
Євген Дусик _ 25.10.2016 22:34
Дефенстрація
Все повертається на круги своя і ця влада заслуговує на такогож копняка як і попередня .
АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


УВІЙТИВІДМІНИТИ
Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом у соціальних мережах:
Facebook   Twitter   Вконтакте