Помер батько легендарної гітари

8
12 січня 2009

Рендолл розробив назву "Stratocaster" у 1954 році. Він запропонував засновникові фірми Fender Лео Фендеру перейменувати удосконалену модель гітари Telecaster, повідомляє Lenta.ru 

Назва повинна була викликати асоціації із сучасними технологіями та виражати нові дизайнерські ідеї Fender. Колишній редактор журналу "Guitar Player" Том Уіллер, що помер у 1991 році, казав, що без Рендолла комерційний успіх цієї моделі гітари був би неможливий.

У 1965 році Рендолл був одним з учасників переговорів про продаж фірми Fender компанії CBS. Після цієї угоди якість гітар трохи знизилась, що позначилося на зменшенні обсягів продажів моделі Stratocaster.

Однак колишню популярність цій гітарі повернув Джимі Хендрікс, що перейшов на Stratocaster наприкінці 1960-х років та посприяв тому, що гітара одержала статус культової.

Також цю модель інструмента використовують Ерік Клептон, Девід Гілмор, Річі Блекмор, Марко Нопфлер, Джеммі Пейдж, Біллі Корган та інші відомі музиканти.

У сьогодення Fender Stratocaster залишається однієї із самих популярних моделей гітар у світі. Назва, придумана Рендоллом, також використовують для найменування гітар з подібними технічними характеристиками, але випущеними не компанією Fender, а іншими фірмами-виробниками.