Румунка продала свою цноту за 10 тисяч євро

270
22 травня 2009

18-річна румунка Аліна Персі продала свою цноту на інтернет-ацукціоні за 10 тисяч євро. Отримані гроші дівчина планує витратити на навчання.

А переможцем торгів став 45-річний італійський бізнесмен, з яким румунка провела ніч в одному з готелів Венеції, пише The Daily Mail.

У січні цього року Аліна разом з двома двоюрідними братами залишила своє рідне місто Каракай в Румунії, щоб знайти роботу в німецькому містечку Мангейм.

Реклама:

Та згодом дівчина втратила свою роботу в ресторані, через те, що її знання німецької мови були дуже слабкими.

Після цього Персі виставила у якості лоту свою цноту на одному з німецьких еротичних сайтів. На такий вчинок румунку надихнула історія 22-річної американки Наталі Ділан, яка продала свою незайманість за 2,5 мільйони фунтів.

До свого оголошення Аліна додала такий текст: "Я висока, кароока румунська дівчина. Не курю і маю довідку від лікаря-гінеколога, яка підтверджує, що я незаймана. Я хочу щоб мій перший раз був особливий і не надто болісний. Я хочу зустріти ніжну, поважну й щедру людину".

У пояснювальній записці до свого лота дівчина також додала, що згодна займатися сексом без презерватива за умови, якщо партнер надасть їй довідку про відсутність інфекцій, що передаються статевим шляхом.

За свою невинність румунка сподівалася отримати 50 тисяч фунтів, щоб витратити ці гроші на навчання в університеті.

Загалом же аукціон тривав два тижні. З початку пропозицію Персі оцінювали у 90 фунтів, та вже за кілька днів ціна піднялася майже до 4 тисяч 400 фунтів.

Реклама:

Однак наприкінці торгів з'явився той самий 45-річний бізнесмен з Італії, який і запропонував дівчині 8800 фунтів (10 тисяч євро).

Румунка вирішила заробити гроші на навчання продавши свою цноту

До речі, під час аукціону колишній шкільний вчитель, в клас якого ходила Аліна, заявив на інтернет-форумі, що вона - не цнотлива.

Та на той час дівчина вже мала на руках довідки від двох гінекологів, а один з них навіть погодився засвідчити свій медичний вердикт в Інтернеті.

Зустріч з покупцем

Невідомий бізнесмен-переможець запросив Аліну за свої кошти до Венеції, де вони вдвох відвідали визначні пам'ятки, перш ніж усамітнитися в розкішному готелі.

Пара спілкувалася англійською мовою, бо дівчина не знає італійську, а чоловік не говорить румунською мовою.

За словами Персі, бізнесмен виглядав молодшим на свій вік, був гарно одягнений, посміхався і мав чарівні зелені очі. Окрім цього він постійно говорив їй компліменти та подарував коробку цукерок.

"Він сказав, що має хорошу роботу, але нічого не розповів про те, чи має він сім'ю. Та я й не просила його розповідати", - зізналася 18-річна румунка.

Після прогулянки по місту Аліна та чоловік пішли до готелю, де мали незахищені статеві стосунки.

"Ми поцілувалися, потім роздягнули один одного. Я ніколи не займалася цим раніше, і, здається, відчула збудження. Він поклав мене на ліжко і почав обсипати поцілунками, а потім ми зайнялися сексом. Мене до нього вабило, я насолоджувалася, хоча мені і було досить боляче", - розповіла подробиці свого першого разу дівчина.

За її словами, вони займалися сексом всього один раз, а потім заснули. Ранком вони разом поснідали. Після чого Персі випила пігулку від небажаної вагітності.

Наостанок, Аліна зізналася, що їй дуже сподобався її перший чоловік і вона ладна знову з ним зустрітися - тепер вже безкоштовно.Реклама: