Мішель Обама не обмежує себе ні в чому

— 30 вересня 2009, 15:42

Перша леді Америки Мішель Обама в інтерв'ю виданню Prevention зізналася, що ні в чому собі не відмовляє і так само виховує й своїх доньок.

Зокрема, 45-річна жінка не одержима дієтами й не обмежує себе в їжі.

"Намагаюсь нічому не казати "ні". Люблю картоплю фрі, хороший гамбургер, пиріг. І це добре. Я б впала в депресію, якби відчувала, що не повинна більше їсти страви, які люблю", - цитує слова Обами видання People.

Однак дружина президента зауважує, що все ж таки їй треба не надто захоплюватися смачною випічкою.

"У Білому домі є чудові пекарі. Якщо тобі подобаються пироги, їх подаватимуть і на сніданок, і на обід, і на вечерю. Тож мені все ж таки треба встановити обмеження. У мене з цим проблеми, але поки що мені вдається балансувати", - розповіла перша леді.

І дійсно, Мішель Обамі вдається суміщати улюблену їжу з чудовою фізичною формою. Так, одна з найстильніших жінок року не приховує, що неабияк працює над собою.

Дружина лідера Америки намагається лягти до 22:00, бо щоб прокинутись о 4:30 ранку і присвятити час спорту. Особливу увагу Обама приділяє кардіотренуванню, пілатесу та вправам для верхніх м'язів рук.

[L]За словами першої леді, вона намагається так само виховати і своїх двох доньок - 10-річну Малію та 7-річну Сашу.

"Не хочу, щоб мої дівчатка стали одержимі їжею. У нас немає правил на кшталт: "Жодної нездорової їжі!". Я просто хочу, щоб вони думали про те, який вибір зробити", - пояснила Мішель.

"Коли моя старша питає "Мама, можна мені пиріжок?", я відповідаю: "А вчора ти його їла? Ну, і що ти думаєш?". І вона приходить до висновку, що так, вона не має їсти пироги щовечора", - додала дружина президента.

Реклама:

Головне сьогодні