Корейців закликали вимкнути світло і робити дітей

5
21 січня 2010

У середу, з сьомій вечора в міністерстві охорони здоров'я Південної Кореї вимкнули світло, передає ВВС.

Ідея в тому, щоб примусити надмірно посидючих співробітників відомства піти додому, до своїх дружин і чоловіків і, нарешті, зайнятися справою. Тобто, спробувати завести потомство.

У планах керівництва - проводити цей експеримент раз на місяць.

Ініціатива народилася не від доброго життя, адже рівень народжуваності в Південній Кореї один з найнижчих у світі, нижче, ніж у сусідній Японії.

Населення Південної Кореї стрімко старіє, відсоток працездатних людей неухильно знижується, а це, в свою чергу призводить до зростання видатків на систему охорони здоров'я.

Міністерство охорони здоров'я, яке жартома вже називають тут "міністерством звідництва", покликане на передову боротьби за підвищення народжуваності. Керівництво Міністерства охорони здоров'я вирішило, що його співробітники повинні показати приклад іншим.

Чиновникам, які мають більше однієї дитини, тепер видають спеціальні подарункові купони, а у вільний від роботи час міністерство організовує вечори зустрічей в надії на появу нових пар.

Критики цих нововведень говорять, що країні потрібні більш серйозні і масштабні реформи, які дозволили б значно знизити високі витрати, пов'язані з народженням та вихованням дітей.

До речі, більшість молодих корейців не заводять сім'ю, тому що діти їм просто не по кишені.powered by lun.ua