Жіноче щастя не в чоловіках, а у власній вазі - науковці

38
6 жовтня 2010

Зайва вага завдає жінці сильніших страждань, ніж самотність, а власна стрункість тішить більше за успішні стосунки, повідомляє The Daily Mail.

На думку експертів, стереотипи, пов'язані з надмірною вагою, набули у суспільстві настільки значних розмірів, що поширилися практично на всі аспекти людського життя.

"Я працювала з багатьма жінками із надлишковою вагою - і завжди у них в думках їхня вага. І не лише в глибині душі, а й на поверхні, бо ми живемо в суспільстві, яке постійно оцінює фігуру, розмір та привабливість", - стверджує психолог, автор книги "Як бути щасливою жінкою" Пем Спарр.

"Людей із надлишковою вагою люди таврують, вважаючи їх дурними чи лінивими або ж просто недбалими (стосовно себе)", - зазначає вона.

Натомість самотність у сучасному суспільстві вважається більш соціально прийнятною.

"Хтось скаже "Вона неодружена, але чудова". Неодружена жінка може бути неймовірно самотньою, але мати набагато більше надії", - каже психолог.

Дослідження, що проводилося в Німеччині у 1984-2008 роках, також довело, що затишне домашнє вогнище є значно важливішим за блискучу кар'єру.

Аби відчувати задоволення від власного життя, слід бути товариським та займатися фізичними вправами, зазначає журнал Proceedings of the National Academy of Sciences reports.

powered by lun.ua