Львів вразив світ ціною квитка на трамвай

— 5 січня 2011, 19:14

"Валюта вашої країни може бути в депресії, але це не повинно стосуватися вас", - оптимістично налаштовують автори.

Рейтинг вийшов доволі суперечливий. Його лідер - Бангладеш. За відгуками читачів, справді дешева, але наскрізь корумпована країна. На мандрівника там чекають постійні затори на дорогах, москіти й величезна кількість жебраків (це одна з найбідніших країн світу).

До рейтингу потрапив Париж - одне з найдорожчих міст Європи, про що згадує і журнал. І наводить формулу, завдяки якій відпочинок у "столиці світу" не завдасть серйозної втрати гаманцю.

Втім, як уже зазначили у коментарях до публікації читачі - мало кого зацікавить перспектива жувати хліб на березі Сени. А от громадський транспорт у столиці Франції - один з найдорожчих (квиток на поїздку в метро - 1,7 євро).

Суперечливі висновки і з приводу країн Латинської Америки. "Нікарагуа - дорога країна, у всякому разі, якщо подорожувати через турагентство. Готелю дешевше 60 доларів не буде. Справді недорогі - Аргентина, Бразилія та Перу. Особливо Аргентина - туди дешевше за все летіти, квиток обійдеться в 1300 доларів", - говорить менеджер турагентства "Сага" Ліля Кух.

ВІДЕО ДНЯ

[L]

Натомість Неаполь, за відгуками туристів, справді дешевий, оскільки це не найбільш туристичне з міст Італії, і більшість ресторанів там - сімейні підприємства, де харчуються самі ж неапольці.

Журнал включив до рейтингу й Україну. Автори відзначають, що готелі в Києві обходяться доволі дорого для іноземців, але можна знайти ощадливий нічліг в Одесі та Львові.

Особливо автори хвалять Львів, у якому можна їздити на чудовому міському трамваї усього за гривню (тобто трохи більше 10 центів). На думку вітчизняних туроператорів, це й правда одне з найбільш недорогих і водночас привабливих для туристів міст із бюджетними готелями й затишними кафе.

Крім згаданого в Lonely Planet Личаківського цвинтаря, є безліч інших цікавих і недорогих місць. Наприклад, музеї. У Львівську картинну галерею квиток коштує всього 10 гривень, при цьому вона зберігає одну із найбагатших колекцій в Україні (це польські, австрійські художники, є навіть полотна Гойї та Жоржа де ла Тура). Стільки ж обійдеться квиток у палац Потоцьких.

"Недорогі екскурсії також замками Львівщини", - розповідає заступник директора турагентства "Калина-Туртранс" Ганна Ратушна. "Ціна поїздки - 150 гривень з людини. Зазвичай це поїздка на вихідні, з ночівлею".

Проте, за словами Ратушної, кількість туристів у Львові знижується. "Торік нам сильно зіпсував справи карантин, запроваджений у зв'язку з епідемією "свинячого грипу". Цього року людей більше, але все одно не стільки, скільки було в 2008 році".

За матеріалами "Сегодня"

Реклама:

Головне сьогодні