У храм на Гоа більше не пускатимуть іноземців

— 6 червня 2011, 17:17

В один із найвідоміших індуїстських храмів в індійському штаті Гоа більше не пускають іноземців.

Причиною заборони, як повідомляє Lenta.ru із посиланням на Agence France-Presse, стала неналежна поведінка приїжджих та їх спосіб одягатися.

За даними представників храму Махаласа Нарайані, розташованого в місті Мардол в 20-ти кілометрах від столиці штату, таке рішення було прийнято після численних скарг місцевих жителів, невдоволених поведінкою напівголих іноземців в храмі.

Як пояснив глава храму Махаласа Нарайані Вінод Камат, деякі туристи заходили до храму у намистах із квітів, а потім знімали їх з себе і кидали перед статуєю божества. У той час, як, згідно індуїстської традиції, квіти до божества потрібно піднести чи ж передати їх священнослужителю. "У храмі необхідно дотримуватися дисципліни", - пояснив Камат.

Раніше два інших історичних храми, в селах Мангуеші і Понд, ввели для відвідувачів суворий дрес-код.

Глава храму Мангуеші також поскаржився, що туристи приходили в храм в коротких спідницях, шортах і "відвертих сукнях". При цьому він зазначив, що дрес-код іноді порушують і індійські туристи, що приїхали з іншої частини країни.

Індійський курорт Гоа щорічно відвідують близько 400 тисяч іноземних туристів. На відміну від інших, досить консервативних частин Індії, Гоа відомий своєю розслабленої атмосферою.

Керуючись етичними міркуваннями, у 2010 році представники туристичного сектора адміністрації Гоа відмовилися від експлуатації образів дівчат у бікіні в рекламі курортів штату.

Реклама:

Головне сьогодні