Найменші будинки в світі. Фото

У світі існує безліч цікавих архітектурних будівель різних за формою, стилем, кольором та...розміром.

Пропонуємо переглянути добірку найменших в світі будиночків.

Найменший будинок Варшави (Польща) примикає до костелу Святого Духа.

Цей крихітний будиночок в класичному стилі був побудований в кінці XVIII століття на клаптику землі площею всього кілька квадратних метрів.

Зараз в ньому продають газети.

ВІДЕО ДНЯ

Найменший будинок в Торонто (Канада) був побудований в 1912-ому році. Як і в будь-якому "нормальному" будинку, в ньому є вітальня, спальня, кухня і ванна кімната. При цьому загальна площа становить всього 28 кв. метрів.

У Великобританії є будиночок практично такої ж площі, але двоповерховий. На першому поверсі розташовуються спальня і душ, а на другому - вітальня і кухня. Передбачається, що в будиночку може проживати тільки одна людина.

Поява найменшого будинку в Зальцбурзі з фасадом шириною всього півтора метра пов'язана з давньою романтичною історією. Колись дівчина погодилася вийти заміж за свого коханого, тільки коли у того з'явиться власний будинок. Юнак був дуже бідний, але кмітливий і помістив свій будиночок в простінок між двома вже існуючими будинками.

Мабуть, один із найменших будинків в світі знаходиться в США. Його площа складає всього 6 квадратних метрів. При цьому у ньому є кухня з холодильником, душ і спальне місце, розташоване на горищі. У комплекті з будинком поставляється спеціальна платформа-причіп для транспортування.

Цей будинок шириною в один метр і заввишки 10 метрів побудований в Бразилії. У будинку три поверхи, на яких компактно розмістилися дві вітальні, три спальні, кухня і веранда. На початку зведення будівлі місцева влада хотіли заборонити будівництво, однак передумала.

Мешканці Амстердама не втомлюються повторювати, що це найменший будинок у їх місті. Однак це не зовсім так. Справа в тому, що за часів зведення будівлі податок на будинок прямо залежав від ширини фасаду. І винахідливий господар побудував повноцінний будинок з фасадом 1 метр 1 см, який, насправді, є всього лише входом.

Цей будиночок в стилі хай-тек знаходиться в Токіо. Він побудований на маленькому шматочку землі трикутної форми.

На нижньому поверсі знаходиться спальня і ванна кімната, на другому поверсі - вітальня, кімната для гостей і кухня, а на горищі - дитяча кімната.

Взагалі створення мініатюрних за розмірами і мінімалістичних за стилем будинків можна назвати однією з інноваційних тенденцій сучасної архітектури. Наприклад, в Польщі готується до випуску будинок-кімната площею всього 14,5 квадратних метра. Ширина житла змінюватиметься від 122 до 72 сантиметрів.

Передбачається, що подібні будинки можна буде успішно розміщувати в порожнинах між вже існуючими будівлями.

За матерілалами Bigpicture.ru, Autotravel.ua.

Реклама:

Головне сьогодні