Google Street view дійшов до Антарктики. Відео

20
19 липня 2012

Компанія Google розмістили на картографічному сервісі Google Maps панорамні знімки, зроблені на Південному полюсі планети.

Про це йдеться на сайті компанії.

"Ще у вересні 2010 року ми запустили перші зображення Перегляд вулиць Антарктики. Тепер ми пропонуємо вам додаткові панорамні зображення історичних місцях Антарктики, які можна переглядати, не виходячи з вашого будинку", йдеться в повідомленні.

Реклама:

У компанії відзначають, що Google Street view Антарктики став можливий завдяки співробітництву з Полярним центром геопросторових даних при Університеті Мінесоти і Фондом антарктичного спадку Нової Зеландії.

За допомогою сервісу можна не лише погуляти сніжними просторами, а й

"Ми змогли розширити базу панорамних знімків континенту й робили доступними для вивчення онлайн безліч цікавих і важливих місць – таких, наприклад, як Телескоп Південного Полюса, Хатинка Шеклтона, Хатинка Скотта і міс Ройдс, де живе колонія пінгвінів Аделі", - йдеться в повідомленні.

 заглянути в хатини полярників 

Завдяки сучасним технологіям тепер усі мають можливість заглянути в Хатину Шеклтона й в інші невеликі дерев'яні будівлі, які були єдиним захистом полярників від екстремальних погодних умов. Вони використовувалися упродовж лише декількох років, однак і сьогодні, через майже століття, збереглися практично в незмінному вигляді разом з предметами побуту, якими користувалися полярники.

У Google відзначають, що нові панорамні знімки були зроблені за спеціальні камери з надзвичайно широким об'єктивом на переносному штативі.

Фото maps.google.com

Реклама:


Реклама: