Італійці створили сайт про варіанти відпочинку за 10 євро чи навіть безкоштовно

— 30 травня 2013, 18:04

Сайт Vita Low Cost охоплює рубрики "Музика", "Дозвілля", "Їжа", "Спорт", "Культура" та "Стиль життя".

У кожній з рубрик представлені найцікавіші пропозиції усього, що можна зробити, маючи у кишені лише 10 євро, а часто – і навіть того, пише DW.

Ви можете сходити на фестиваль піци у Неаполі. Або ж, якщо ви – поціновувач класичної музики, маєте змогу відвідати спектакль у Римі абсолютно безкоштовно.

У Генуї за 13 євро можна побувати на фестивалі коміксів чи згаяти час у кінотеатрі за 2,5 євро.

Группа молодих людей (їх близько 30) щодня публікує на сайті www.vitalowcost.it велику кількість привабливих пропозицій у Римі, Мілані, Венеції, Трієтті, Турині, Неаполі, Барі, Генуї та Лечче.

"Ми хочемо довести, що можна жити цікаво, брати участь у багатьох заходах, не змушуючи "худнути" гаманець, - розповів DW один з організаторів сайту Стефано Петреллі. - До речі, у людей існує стереотип: будь-які хороші речі дорого коштують. Це не так! Взяти хоча б концерти: ми часто бачимо, що навіть відомі по всій Італії виконавці дають концерти безплатно".

Петреллі не приховує, що ідея онлайн-журналу народилася з власних потреб вчорашніх студентів. Коштів завжди було обмаль, а розваг хотілося. Сайт вони створили, думаючи насамперед про таких самих небагатих студентів.

А потім помітили, що ініціатива знаходить прихильників будь-якого віку. Частково "винна" у цьому криза, зазначають автори, але не тільки. Адже життя low cost – це ціла філософія. Не викидати речі, які набридли, але ще можуть послужити, а обміняти на щось корисніше – це не просто економно, але й екологічно.

Філософії low cost на сайті також присвячено окремий розділ. Там публікують, зокрема, інтерв'ю з відомими людьми на тему економного життя.

Наприклад, переможниця відомого кулінарного конкурсу радить читачам сайту: "Хороша кухня теж може бути low cost. І навіть мусить. Легко приготувати смачне, маючи ікру чи лангусти, а от чудова вечеря з самої лише картоплі – тут потрібні здібності".

Поки що сайт-порадник існує лише італійською мовою, проте співавтори Vita Low Cost помітили, що проектом почали цікавитися туристи не тільки з інших міст Італії, але й з інших країн. Тож невдовзі буде розпочато розробку й англійської версії сайту.

Реклама:

Головне сьогодні