Науковці з Ньюкаслського університету зробили важливу заяву: мільйони людей, котрі страждають на діабет ІІ типу, можуть повністю вилікуватися. Для цього їм треба схуднути.
Соціальна мережа для любителів книжок "Goodreads" опублікувала переможців цьогорічної читацької премії "Goodreads Choice Awards 2015".
"У тебе втомлений вигляд", - ця фраза засмучує ще більше, коли насправді ти не відчуваєш ніякої втоми. Виявляється, набряки й темні кола навколо очей, тьмяний колір обличчя можуть з'являтися і з інших причин.
Лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук презентував у Вашингтоні "Освітній план Маршала" для України.
Вивчити мову жестів не надто складно. Зрозуміти глуху людину, яка не говорить "академічною" мовою, – вже не так просто. Глухі люди мають свою мову, культуру. Дехто навіть Біблію не читає, бо цю книжку написали "говорящі".
Білоруський фотограф Олександр Васюкович створив фотопроект про війну на Донбасі, точніше про її особистостей, хлопців, які там воювали.
Напередодні лекції в рамках "UPLectorium: Розстріляне відродження" про письменників групи "Ланка", "УП.Культура" пропонує своїм читачам по-новому поглянути на найвідоміший роман Валер’яна Підмогильного "Місто".
Українська документальна стрічка "Зима у вогні" увійшла до короткого списку номінантів на "Оскар".
У четвер, 3 грудня, по всій Україні очікується невеликий сніг, місцями з дощем.
Goethe-Institut в Україні пропонує безкоштовні курси німецької мови для військових.
Головний біль може завдавати чимало дискомфорту у повсякденному житті, особливо це стосується мігрені.
У Івано-Франківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №22 відбулися збори батьків учнів 10-А класу.
Засновник Facebook Марк Цукерберг уперше став батьком.
На початку грудня минає рік від призначення другого постмайданного Уряду. Для культури це означає рік перебування на посаді Міністра культури В’ячеслава Кириленка. Час підбивати підсумки.
Олексій Купрієнко, конфліктолог, СЕО траблшутінгового агентства "Underdog The UnLawyers"
Алла Цимановська, адвокат "Ілляшев та Партнери"