Гогольfest таки буде. У вересні наступного року

— 31 жовтня 2011, 15:09

Про це в інтерв’ю порталу "Платформа" заявив директор Гогольfestу Владислав Троїцький.

"Зараз ми розглядаємо, як сформувати організаційну складову. Шукаємо директора фестивалю - особисто я втомився від фінансових питань і хочу зайнятися тільки художньої частиною", – сказав Троїцький.

Він додав, що Гогольfest-2012 відбудеться під патронатом глави КМДА Олександра Попова.

Коментуючи нове місце для проведення фестивалю, Троїцький зауважив, що домовитись про проведення Гогольfestу на ВДНГ буде легше.

"Фактично для Гогольfest'у є тільки два місця: "Мистецький арсенал" і ВДНГ. Але ВДНГ мені навіть трохи цікавіша – місця більше, і немає необхідності в таких тривалих переговорах, які ми вели з "Арсеналом", сказав Троїцький.

Директор фестивалю також повідомив, що йому "потрібна команда серйозних людей, для яких створення Гогольфесту буде важливіше можливості на ньому заробити".

"Потрібні професіонали, які вміють робити свою роботу, тому що завжди фестиваль робили фактично актори театру ...", - заявив Троїцький.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що фестиваль Гогольfest припиняє своє існування. Влад Троїцький тоді пояснив, що у нього "вже немає сил на власні гроші робити фестиваль, державі він не потрібен".

"Два роки я робив його за свої кошти, інші два - з допомогою Уткіна (глава ради директорів КМ Core). Більше я робити Гогольfest не буду, це нереально. Можливо, цього року замість Гогольfestу відбудеться якась польська програма", - пояснив у квітні Троїцький.

Реклама:

Головне сьогодні