Скандальну посаду Литовченко-Прокаєвої в Лаврі скоротили

— 4 жовтня 2012, 16:24

Про це на Міжнародному фестивалі "Книжковий Арсенал" повідомив гендиректор заповідника Любомир Михайлина, повідомляє УНІАН.

"Штатним розписом, який затверджено щойно, посади заступника з міжнародних відносин немає" - повідомив він і додав, що Прокаєва попереджена про це і, згідно з чинним законодавством, продовжить працювати ще протягом двох місяців.

Водночас, Михайлина запевнив, що відповідну посаду було скорочено саме через зміни у структурі роботи заповідника, а не для того, аби прибрати Прокаєву.

"Я вивчив ту роботу, яку проводила очолювана нею структура, там є непогані напрацювання" - сказав Михайлина і додав, що деякі з них планується впровадити в життя.

Крім того, планується дещо змінити формат роботи цього відділу і в подальшому він підпорядковуватиметься безпосередньо директору.

У свою чергу, Прокаєва зазначила, що протягом цих двох місяців планує активно працювати над міжнародними проектами.

На запитання, чи хотіла би вона отримати іншу посаду в заповіднику, Прокаєва відповіла, що "час усе покаже".

Також Михайлина повідомив, що відзначає покращання стосунків у колективі.

"Я прихильник толерантних відносин. Про все можна домовитися, якщо говорити гарним тоном", - сказав він.

Наразі у заповіднику ще тривають перевірки фінансової діяльності, зокрема, від Рахункової палати.

Як відомо, після конфлікту керівництва заповідника та колективу, екс-гендиректор Вікторія Ліснича підписала накази про звільнення 4 своїх заступників і близько 20 співробітників заповідника.

Після звільнення її заступниця Прокаєва зізналася, що за посаду вона заплатила 50 тисяч доларів міністру культури Михайлу Кулиняку.

Пізніше міністерство звільнило гендиректора заповідника Вікторію Лісничу, а Прокаєву було поновлено на посаді.

Реклама:

Головне сьогодні