У Росії заборонили концерт "Ляпіс Трубецкой"

19
20 березня 2014

Спершу концерт перенесли з клубу "Горький" у клуб "Міраж". Але директора останнього викликали до адміністрації міста і погрожували закрити клуб через концерт "ляпісів".

Про це гурт написав на своїй сторінці у facebook.

Згідно з повідомленням гурту, директорові клубу було сказано "якщо ти не скасуєш цей концерт, вже завтра твій клуб буде закритий - причини знайдуться".

Реклама:

"Після такого відвертого викручування рук "Міраж" теж здався. В результаті, відігравши аншлаговий гіг в Єкатеринбурзі і маючи більше 600 проданих квитків в Тюмені, група "Ляпыс Трубецкой" була змушена повернутися додому, до Мінська. Хлопці-Тюменці! Вибачте, що так вийшло. Боріться за свої права. І ми у вас обов'язково зіграємо в майбутньому - сподіваємося, таки осяжному", - зазначається у повідомленні.

Раніше концерт гурту був відмінений у Пскові, нагадує "Дождь". Зроблено це було на вимогу комуністів, які вимагали відміни концерту у зв’язку з тим, що Міхалок підтримував "державний переворот в Україні" під час виступів у Києві.

Як відомо, 17 березня, лідер гурту заявив, що з 1 вересня цього року "Ляпіс Трубецкой" припиняє своє існування.

Як відомо, раніше білоруський гурт "Ляпіс Трубецкой" опублікував офіційне відео на пісню "Воїни світла" (Воины света), яка стала популярною в Україні.

У офіційній версії ролика теж знайшлося місце барикадам, шинам, коктейлям Молотова, дерев’яним дубинкам і протистоянням з людьми у шоломах і щитах.

Реклама:

Пісня входить до нового альбому "Матрьошка" з піснями, написаними ще у 2012 році. Пісня "Воїни світла", однак, дуже точно описує події на Майдані, а приспів пісні звучить так:

Воины света, воины добра,

Охраняют лето, бьются до утра.

Раніше також повідомлялось, що другу частину туру "Земля" гурту "Океан Ельзи" містами Росії перенесено на невизначений термін.Реклама: