Євробачення-2017 відкриватиме оркестр народних інструментів

— 29 березня 2017, 13:04

На церемонії відкриття Євробачення-2017 виступить Національний оркестр народних інструментів України, який зіграє попурі на хіти музичного конкурсу минулих років та акомпануватиме відомим виконавцям.

НАОНІ – це один із головних оркестрів країни, який виступає по всьому світу під керівництвом диригента Віктора Гуцала, йдеться на Cultprostir.

[L]Оркестр відомий своєю співпрацею з сучасними українськими музикантами, зокрема гуртами Друга ріка та ONUKA.

Днями НАОНІ переміг у міжнародному конкурсі "Битва оркестрів", вигравши у білоруського Національного академічного народного оркестру імені Жиновича.

Оркестр було створено у 1969 році, а перший концерт відбувся 12 квітня 1970 року на сцені Національної опери України.

Основою концертних програм оркестру є народна інструментальна музика всіх регіонів України.

Нещодавно стало відомо, що 7 травня відбудеться церемонія відкриття червоної доріжки і урочисте відкриття пісенного конкурсу Євробачення на площі Конституції. Червона доріжка буде розміщена біля Маріїнського палацу, поряд з будівлею Верховної Ради.

Вона спрямовуватиме усіх учасників події до місця проведення церемонії відкриття Євробачення – до Конгресно-виставкового центру "Парковий", а відкриття пісенного конкурсу відбудеться в українському стилі.

Окрім презентації оркестру, організатори також оприлюдини офіційний ролик-презентацію Києва на Євробаченні. Відео уже викликало неоднозначну реакцію соцмереж.

Реклама:

Головне сьогодні