Скрипку за "гетто" розіграли пранкери від імені Авакова

— 22 квітня 2017, 17:18

Українське суспільство розбурхують, змушують нас виправдовуватися, втрачати час на цькування один одного.

Про це заявив співак Олег Скрипка у своєму блозі на "Українській правді".

Він розповів, що після публікації його висловлювань про те, що для людей, не здатних вивчити українську мову, потрібно створити гетто, отримав серію дивних телефонних дзвінків.

"Люди із того боку представлялися помічниками голови МВС, говорили від його імені, давали оцінки політичній ситуації... Зрештою, подзвонив "дехто" за міським телефоном 044-290-19-97, хто назвався Арсеном Аваковим", – зазначає співак.

Аудіозаписи розмов Скрипка розмістив на своїй сторінці у Facebook.

"Міністр" випитував ставлення співака до РФ, розмірковував про заходи безпеки на Євробаченні, запитував думку щодо розвитку подій на Донбасі.

Зрештою, йому запропонували увійти до складу громадської ради МВС, аби таким чином публічно обговорювати і вирішувати гострі питання мовної політики.

[L]"Мої друзі звернулися до справжнього заступника міністра МВС, який підтвердив ці побоювання. Таким чином переконався, що моїм співрозмовником був не пан Арсен Аваков", написав Скрипка.

У свою чергу журналістка Світлана Крюкова на своїй сторінці у Facebook повідомила, що співака розіграв пранкер Лексус, який раніше робив схожі записи із Ігорем Коломойським та Петром Порошенком.

У блозі на УП Скрипка ще раз озвучив "щирі і глибокі вибачення тим, хто сприйняв, як власну образу", його "слова, висмикнуті із контексту і вплетені у канву інформаційної диверсії".

"Друзі, повірте, я нікого не хотів образити… Вважаю цей телефонний пранк ланкою подій, спрямованих не суто проти мене. Радше – проти України. Із використанням болючих суспільних тем і насаджуванням від мого імені ідеологем, сказаних в іншому місці, в інший час і щодо іншої ситуації", – уточнив співак.

Скрипка також зазначив, що не ставить під сумнів право кожного говорити і думати рідною мовою.

"Але й українці, які складають у державі більшість, мають право вимагати поваги щодо своєї культури і мови. Так ми разом збудуємо свій український світ. Вважаю цю тему для себе вичерпаною. Крапка", – підсумував він.

Відкрите інтерв'ю зі Скрипкою, де він роздумував над питанням російськомовних українців, відбулося під час зимової "Школи журналістики "Української правди".

Повний запис розмови можна прослухати на сайті радіо Skovoroda, яке транслювало зустріч.

З цитатами, які були опубліковані на "Українській правді" 20 квітня, Скрипка та його прес-служба були ознайомлені до їх оприлюднення.

Реклама:

Головне сьогодні