Стало відомо, коли вийде у прокат екранізація "Ворошиловграду" Жадана

— 8 серпня 2017, 12:52

Доки у Старобільську Луганської області тривають зйомки фільму за романом Сергія Жадана "Ворошиловград", стало відомо, коли глядачам чекати на появу стрічки на екранах.

У Старобільську Луганської області тривають зйомки фільму за романом Сергія Жадана "Ворошиловград". Фото Павла Шевчука

У Старобільську знімальна група знімає близько місяця, у вересні кілька днів вона проведе на Київщині, розповіли творці картини під час зйомок.

Після того – монтаж і, як сподіваються продюсери, насичене фестивальне життя.

Фільм за "Ворошиловградом" ще не має офіційної назви, зате вже прицілюється до участі у Берлінському та Канському кінофестивалях.

Зазирнути за лаштунки знімального майданчика фільму, можна у новому репортажі "Української правди. Культура" – "Перший український істерн: як екранізують роман Жадана "Ворошиловград".

Заплановано, що восени 2018-го стрічка, бюджет якої нині становить 1,1 млн євро, має вийти в український прокат.

[L]Для телеглядачів запланований показ на каналі "Україна".

Режисером фільму є Ярослав Лодигін. Над створенням сценарію також працювала драматургиня Наталя Ворожбит.

Продюсерка Саша Костіна розповіла, що фільм має класичну вестернівську композицію, тож стрічка стане вестерном.

Точніше його різновидом – істерном, адже дія відбувається у східній півкулі. Її творці планують триматися канону пригодницького жанру.

За сюжетом, головний герой фільму – історик за освітою та політичний експерт за даними на візитівці Герман Корольов – приїжджає до рідного міста з Харкова.

Відірватися від колег і винайнятої кімнати в комуналці змушує дзвінок знайомого на прізвисько Коча. Той каже, що брат Германа раптово поїхав за кордон, полишивши без нагляду бізнес – заправку.

Фото Павла Шевчука

Приїхавши, Герман з’ясовує, що разом із заправкою брат залишив двох співробітників: Кочу і слюсаря на прізвисько Травмований. А ще проблеми – навколо станції мов хижі птахи кружляють потенційні рейдери.

Роль Германа у картині виконує Олег Москаленко. Цю можливість він виборов, конкуруючи із майже 150 іншими акторами. На кастинг приходив 5 разів.

Кочу зіграє Володимир Ямненко, а Травмованого – Георгій Поволоцький.

Хто виконає головну жіночу роль, бухгалтерки Олі – дізнавайтеся за лінком.

Реклама:

Головне сьогодні