Українська книга – "бронзова" серед "Найкрасивіших книг зі всього світу"

— 29 жовтня 2019, 10:13

Пізнавальна книжка-картинка "Я так бачу" від творчої майстерні "Аґрафка" отримала бронзову медаль на виставці переможців конкурсу "Найкрасивіші книги зі всього світу" німецького фонду "Мистецтво книги" у швейцарському Люцерні.

Про нагороду на своїй офіційні сторінці у Facebook повідомляє Український інститут книги.

Savino Caruso (Luzern) Stiftung Buchkunst Видавництво Старого Лева

Книжка "Я так бачу" – це книжка про зір.

"Про те, що ми можемо бачити очима, і про те таємниче, невидиме для ока, яке пробуджує в нас цікавість до Всесвіту і до власної сутності.

Про мікроскопи та телескопи, які допомагають нам побачити щось неймовірно дрібне або дуже далеке. Про те, що декому, аби краще бачити, потрібні окуляри, а незрячі потребують спеціального шрифту і символів, аби читати і орієнтуватися в просторі", – йдеться в описі на сайті видавництва Старого лева.

Savino Caruso (Luzern) Stiftung Buchkunst Видавництво Старого Лева

"Я так бачу" логічне продовження іншої книжки авторів Романа Романишина та Андрія Лесіва про слух "Голосно, тихо, пошепки".

Також народна казка "Рукавичка" тієї ж творчої майстерні вийшла у польському Wydawnictwo Dwie Siostry та була відібрана до списку "Рекомендовано з-за кордону".

Вас також може зацікавити:

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на нашій сторінці у Facebook.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Реклама:

Головне сьогодні