Мінкульт просить не поширювати інформацію про картини Примаченко, які могли вціліти після атаки ворога

21013
28 лютого 2022

На Київщині росіяни спалили Іванківський історико-краєзнавчий музей, який містив близько 20 творів художниці Марії Примаченко. 

Згодом у соцмережах почали поширювати інформацію, що деякі картини вдалося врятувати.

Однак Міністерство культури та інформаційної політики просить утриматися від поширення інформації про те, як саме люди захищають музей.

Реклама:

"Міністерство культури та інформаційної політики звертається до журналістів та активістів: будь ласка, утримайтеся від поширення інформації про наявні способи захисту, вжиті музеями або місцевими мешканцями, місце перебування або переміщення музейних колекцій під час війни", – заявило відомство у коментарі "УП. Життя".

 

Наразі селище Іванків досі захоплене окупантами.

Тому публікація або передавання таких даних неперевіреним людям наражає на небезпеку і жителів містечка, і музейні експонати.

Водночас у Мінкульті додали, що розуміють цінність робіт Марії Примаченко і докладуть всіх зусиль для "порятунку культурних цінностей та сприяння громаді Іванкова у відновленні музею".

Вас також може зацікавити:

Реклама:

Українська кіноакадемія закликає бойкотувати російський кінематограф

Хочете дізнатися більше здоров'я та здоровий спосіб життя? Долучайтеся до групи Мамо, я у шапці! у Telegram та Facebook.Реклама: