Українська поетеса виступить на музичній премії Ґреммі

9292
1 квітня 2022

Українську поетесу Любов Якимчук запросили до Лас-Вегаса на церемонію нагородження музичної премії Ґреммі. Там вона читатиме вірш зі своєї збірки "Абрикоси Донбасу". 

Про це авторка повідомила у Facebook.

"Проєкт буде особливий, та присвячений Україні, про яку треба говорити всюди, зокрема під час церемонії, яку дивляться мільйони. Я ж казала, що Україну всюди люблять, і ось", – поділилась Любов Якимчук. 

Реклама:

Українська поетеса вже провела у дорозі понад добу, щоб дістатися на церемонію міжнародної премії. Подія відбуватиметься ввечері 1 квітня.

 Фото Любові Яремчук

Любов Якимчук висловила подяку усім людям, які допомогли їй з перекладом та з рекомендаціями, а також за комунікацію з продюсерами, юристами та менеджерами Ґреммі. 

Авторка поки тримає у таємниці вірш, який декламуватиме на весь світ під час церемонії нагородження. 

У коментарях підписники поетеси зазначають, що дивитимуться премію Ґреммі, часом – вперше в житті. 

До речі, "Абрикоси Донбасу" – це друга книга авторки. Вперше вона вийшла друком у 2015 році, а у жовтні 2021 її переклали ще й англійською. Двомовну версію видали в американському видавництві Lost Horse Press.

Вас також може зацікавити:

Реклама:

Фільм "Будинок зі скалок" про дітей зі Сходу України переміг на кінофестивалі у Празі

Польський Vogue змінив обкладинку журналу на знак солідарності з Україною

"Оскар 2022": кіноакадемія визначила найкращий фільм року

Хочете дізнатися більше здоров'я та здоровий спосіб життя? Долучайтеся до групи Мамо, я у шапці! у Telegram та Facebook.Реклама: