13-річна українська співачка відмовилася ділити сцену з росіянином на фестивалі Sanremo Junior. ВІДЕО

Марія Кабацій — 4 травня 2023, 11:08

Тринадцятирічна співачка з України, переможниця Чорноморських Ігор 2021 Софія Самолюк відмовилася ділити сцену з російським виконавцем на відомому фестивалі Sanremo Junior, що проходить в Італії.

Читайте УП.Культура у Telegram

Про участь росіян організатори оголосили за кілька годин до самого конкурсу 3 травня, розповіли представники співачки.

Росію на співочому конкурсі представляв Кіріл Єжов. Його знімок також є на афіші серед фотографій всіх учасників.

Скріншот з @sanremojunior_official / Instagram

ВІДЕО ДНЯ

Замість презентації свого вокального номеру, Софія Самолюк виголосила промову. У ній співачка вказала на неприпустимість присутності на міжнародній сцені представників країни-агресорки.

Софія Самолюк на фестивалі. Фото: пресслужба співачки

"Я не співатиму на одній сцені з російськими терористами, які вбивають українських дітей. Сподіваюся, наступного року на цій сцені країни-терористки не буде. Будь ласка, підтримуйте Україну", – заявила зі сцени Софія.

Киянка Софія Самолюк у 2021 році стала переможницею фестивалю Чорноморські ігри, який проходив у Скадовську Херсонської області. Вона здобула перемогу у категорії "Вокалістки 11-13 років". У 2022 році співачка отримала гран-прі дитячого фестивалю United Kids у Болгарії. Вона стала найкращою серед учасників вікової категорії 13-14 років.

Вокальний конкурс Sanremo Junior проходить в Італії під егідою міжнародної організації ЮНІСЕФ – Дитячого фонду ООН. Її метою визначено захист прав та інтересів дітей.

Читайте також: Диригент Одеської опери з’явився на одній сцені з чоловіком путіністки Нетребко – як коментують це в театрі

Реклама:

Головне сьогодні