Профі У Профтех

Про проєкт "Профі У Профтех"

Профі у профтех   —  спецпроєкт "Української правди.Життя" за підтримки Європейського Союзу (програми "EU4Skills") та Міністерства освіти і науки України, який розповідає про реформу професійно-технічної освіти з середини на прикладі історій успіху педагогів та майстрів вчителів. Вони є амбасадорами втілення реформи, які надихають до освоєння технічних професій своїх учнів.

Із серії історій ви дізнаєтесь:

Додатково:

Програма "EU4Skills: Кращі навички для сучасної України" це спільна програма ЄС та його держав-членів Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії для підтримки реформи професійно-технічної освіти в Україні.

Ця публікація підготовлена за підтримки Європейського Союзу та його держав-членів Німеччини, Фінляндії, Польщі та Естонії у межах програми "EU4Skills: Кращі навички для сучасної України". Програма має на меті надати підтримку у впровадженні реформи профосвіти та модернізації інфраструктури обраних навчальних закладів. Програма EU4Skills працює на національному рівні та у 7 пілотних областях: Вінницькій, Полтавській, Запорізькій, Рівненській, Львівській, Миколаївській та Чернівецькій. Програма EU4Skills виконується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Kreditanstalt für Wiederaufbau (KfW). Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю її авторів та не може жодним чином сприйматися як такий, що відображає погляди Європейського Союзу, його держав-членів та Програми.