Азаров пообіцяв добудувати лікарню дружини Ющенка

— 11 листопада 2011, 12:52

"Проблема ця є, певні гроші зібрані, і, безумовно, ми зробимо все, щоб ці гроші не були розбазарені, а лікарня була побудована", - сказав він на брифінгу у п’ятницю, повідомляє УНІАН.

Азаров зазначив, що в уряду немає чіткого плану, як цей проект буде реалізовано, проте він розгляне це питання.

"Я думаю, знайдемо рішення. На 2012 рік у нас вже розроблена і реалізовуватиметься дуже серйозна програма модернізації та будівництва нових лікарень", - сказав він, зазначивши, що ця програма повністю забезпечена ресурсами.

Азаров також сказав, що подібних проектів в Україні буде реалізовано багато.

"Тому подивимося з цією "Лікарнею майбутнього". Про неї багато базікання. Років п`ять вже базікають. А я вже багато разів говорив: не базікати треба, а розглянути питання, ухвалити рішення, і щоб це рішення було виконане. Якщо ми це рішення ухвалимо, то ця лікарня буде за рік побудована", - наголосив він.

Також Азаров заявив, що в Києві буде побудовано новий корпус "Охматдиту".

Як відомо, нещодавно голова правління фонду "Україна 3000" Олександр Максимчук заявив, що фонд без допомоги держави не зможе добудувати “Дитячу лікарню майбутнього”.

Як з’ясував кореспондент "Української правди", станом на жовтень 2011 року у "Лікарні майбутнього" навіть не було фундаменту, хоча здати об’єкт мали у 2012 році.

У 2009 році "Лікарню майбутнього" почали будувати за ініціативи тодішньої першої леді Катерини Ющенко. Кошти на реалізацію проекту збирали через масштабний телемарафон всією країною.

Станом на перше жовтня цього року на рахунках фонду у державному "Укрексімбанку" було 72 мільйони 206 тисяч гривень.

Це – все, що залишилось від 147 мільйонів 201 тисячі, які надійшли на рахунки фонду з початку кампанії зі збору грошей (з них 48 млн 561 тисяча – пасивні доходи від депозитів). Щомісяця на адмінвитрати фонд витрачає 100 тисяч гривень.

Реклама:

Головне сьогодні