Раді рекомендують ухвалити альтернативний законопроект про вищу освіту

13
11 березня 2013

Про це йдеться в затверджених рекомендаціях комітетських слухань, повідомили в Інформаційному управлінні Апарату Верховної Ради України.

У підсумку, Верховній Раді рекомендовано розглянути в першому читанні внесені проекти законів про вищу освіту № 1187, 1187-І, 1187-ІІ, які обговорювалися на слуханнях, з урахуванням пропозицій і рекомендацій слухань.

".... прийняти за основу один з альтернативних законопроектів ( №№ 1187-1, 1187-2) з дорученням головному комітету підготувати його до другого читання", - йдеться в повідомленні.

 

Крім того, комітет рекомендував при затвердженні держбюджету на 2014 рік та наступні роки передбачити додаткові видатки на розвиток освітянської та наукової галузей.

"Міністерству освіти і науки рекомендовано вжити додаткових заходів щодо розширення доступу до вищої освіти, поліпшення її змісту, оновлення державних стандартів, кваліфікацій....", - йдеться в повідомленні.

Згілно з рекомендаціями, МОН повинен удосконалювати систему зовнішнього незалежного оцінювання.

Після обговорення рекомендацій народними депутатами та пропозиції голови Комітету Лілії Гриневич щодо голосування рекомендації було підтримано усіма присутніми.

Українська правда. Життя

powered by lun.ua