На Майдані з’явилась навігація і "хуліганські вказівники". Фото

112
28 листопада 2013

Тепер спеціальний покажчик вказує, де можна поїсти, зігрітись, отримати агітаційні матеріали чи теплий одяг.

 

"Оскільки на Майдані, скажемо м’яко, складна логістика, все змінюється, то зробити навігацію — задача не зовсім тривіальна. Під час розробки я навіть не знав точно, що де знаходиться. Але рішення просте, як двері: таблички — окремо, стрілки — окремі наклейки. Стрілки розклеював вже коли таблички були на стовпах. Тепер, якщо щось зміниться, є купа запасних стрілок, які можна переклеїти", - прокоментував Ігор Скляревський.

Крім того, його проект з розміщенням "хуліганських табличок" теж отримав продовження. Після першої серії хуліганських вказівників Києва, Скляревський обіцяв нову порцію таких жартівливих покажчиків.

Реклама:

Під час розмови з кореспондентом "Української правди. Життя" цієї осені Скляревський сказав, що продовження буде, "але ще не час".

І ось у місті знову з’яивлись жартівливі таблички з написами "Хочеш в Європу – піднімай попу!", "Світлу сторону сили обрати мусиш!" та "Remember, remember 21-st of November" (пам’ятайте, пам’ятайте про 21 листопада (коли уряд вирішив призупинити процес підготовки до укладання угоди про асоціацію з ЄС).

 

 

Ігор Скляревський кілька років поспіль безкоштовно розробляє якісні й сучасні проекти міської навігації. Нещодавно він безкоштовно зробив "ребрендинг" столичного фунікулеру.

До цього дизайнер розробив схему швидкісного транспорту Києва і безкоштовно віддавав місту. Її вподобали не лише кияни, а й похваливрозробник систем навігації для американських міст Девід Гібсон.

Нова карта "підземки" чиновникам з головного управління архітектури Киває не сподобалась, дизайнер вирішив з ними не воювати і просто виклав мапу у відритий доступ.

Реклама:

Так само ще перед "Євро 2012" Скляревський розробив елементи міської навігації: пілони, покажчики і таблиці зі схемами руху транспорту для зупинок. Міська влада нею теж не скористалась, встановивши синьо-жовті таблички й інформаційні тумби.Реклама: