Студенти зі Сходу та Заходу відсвяткують "Великдень разом"

16
19 квітня 2014

Учасниками акції стануть понад 200 студентів зі всієї України. Його організовує Студентське братство Українського католицького університету (УКУ).

Як розповів один із організаторів акції Андрій Левицький, коли в 2010 році виникла ідея запросити своїх однолітків на Великдень до Львова, хотіли встановити дружні контакти з різним студентськими середовищами по всій Україні.

"Ми хотіли спільно відсвяткувати Великдень, і, разом з тим, мати контакти зі Сходом, щоб згодом можна було вже на Різдво приїхати до них з вертепом", – розповів Андрій Левицький.

Цьогоріч, на відміну від попередніх років, програма акції дещо змінена. Так, замість трьох днів, гості перебуватимуть у Львові чотири дні – з п’ятниці по понеділок. Їх очікує знайомство зі Львовом та традиціями святкування Великодня на Галичині, екскурсії містом, відвідини церков. В неділю для всіх учасників акції запланований спільний великодній сніданок в УКУ.

Окрім студентів, до акції зголосилися і деякі із родин. Так, серед них є сім’я з Херсону з півторарічною дитиною, які також приїдуть до Львова.

Поселять гостей в гостьових кімнатах університету та в місцевих хостелах. Деякі з львівських родин проявили бажання взяти студентів до себе.

Акція "Великдень разом" цьогоріч включена в програму від львівських студентів "Зі Сходу на Захід", коли щотижня львівські студенти приймають своїх однолітків з одного зі східних міст України. Так, Львів вже відвідали студенти з Донецька та Маріуполя, Запоріжжя, Харкова та Дніпропетровська. Попереду ще приїзд студентів з Луганська, Кривого Рогу та Криму.

Раніше, група студентів із Донецька провели вихідні у Львові. Вони відгукнулися на запрошення львівських ровесників, які ініціювали акцію "Зі сходу на захід".powered by lun.ua