Добудова ОХМАТДИТу подорожчала на 13 мільйонів гривень

— 18 серпня 2016, 12:40

Відповідний договір уклали замовник проекту ДП "Укрмедпроектбуд" та ТОВ "Ріола-Модуль ЛТД" 15 серпня 2016 року, йдеться на сайті МОЗ.

Новий підрядник переміг у тендері на будівництво лікувально-діагностичного комплексу лікарні з ціновою пропозицією 213 397 990,10 гривень (з ПДВ).

"З підписання договору генерального підряду фактично розпочатий процес будівництва нового корпусу лікарні, який був заблокований тривалий час. Ми налаштовані зробити цей процес максимально відкритим і прозорим, тому вітаємо участь у робочих групах громадськості",– повідомив заступник міністра охорони здоров’я Роман Ілик.

[L]17 серпня 2016 року в МОЗ також відбулось засідання робочої групи з проектування лікувально-діагностичного комплексу НДС "ОХМАТДИТ".

"Ми продовжуємо шукати додаткові шляхи оптимізації коштів для здешевлення проекту, але без втрати якості",– зазначив Дмитро Шутовський, керівник ДП "Укрмедпроектбуд".

Протягом наступних кількох тижнів розробники консультуватимуться з представниками кожного відділення ОХМАДИТУ та громадськістю, щоб скоригувати проект.

Будівництво нового корпусу "Охматдиту" розпочалось ще у 2011 році, проте тривалий час проект лишався замороженим.

Тривалий час проект будівництва діагностичного корпусу лишався замороженим

Протягом 2012-2014 років чиновники та підприємці розікрали більше 9 мільйонів гривень на закупівлі обладнання та добудові лікарні.

Після тривалої перерви відновиться будівництво сучасного лікувально-діагностичного комплексу

Грандіозне відкриття будівництва вартістю майже 200 мільйонів гривень у 2012-му так і лишилося картинкою в пресі.

Протягом наступних кількох тижнів розробники консультуватимуться з представниками кожного відділення ОХМАДИТУ та громадськістю, щоб скоригувати проект
Реклама:

Головне сьогодні