Богомолець передумала. Нардеп то погоджується, то протестує щодо відкритих реанімацій

1574
3 серпня 2016

Наприкінці 2015 року благодійний фонд "Таблеточки" звернувся до Ольги Богомолець щодо порушень прав на сумісне перебування дітей, батьків та опікунів у лікарнях.  

У відповідь на лист фонду (21 грудня 2015 року), Богомолець обіцяла ініціювати створення при МОЗ робочої групи для вирішення проблеми доступу до анестезіологічних відділень та інтенсивної терапії.

В офіційному листі нардеп також зазначила, що члени комітету з питань охорони здоров'я Верховної Ради залучатимуть до вирішення проблеми тодішнього міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі.

Реклама:
Богомолець обіцяла ініціювати створення при мінохорони здоров'я робочої групи для вирішення проблеми доступу до анестезіологічних відділень та інтенсивної терапії. Для збільшення натисніть на зображення

Учора ж Богомолець заявила, що комітет свідомо не підтримує законопроект, який дозволяє відкритий доступ родичам в реанімаційні відділення.

Депутатка також виклала статтю, у якій йдеться про побиття  в. о. завідувача реанімаційного відділення Житомирської обласної лікарні.

Неприйняття ідеї відкритих реанімацій вона пояснила так: "саме розуміючи небезпеку для роботи і життя лікарів і здоров'я інших пацієнтів, яку може створити неконтрольований доступ не підготовлених родичів в відділення де кожна секунда роботи лікаря є золотою".

"Я особисто приношу своі співчуття лікарю, який зазнав травм! Та буду вимагати від правоохоронних органів жорсткого покарання особи, яка паралізувала роботу цілого відділення і нанесла тілесні ушкодження моєму колезі", - додала Богомолець.

Зв'язатися з Ольгою Богомолець, щоб уточнити, чому вона передумала та чи може один випадок бути приводом для спростування підтримки реформи, не вдалося.

Реклама:

Її телефон не відповідає.

"Українська правда. Життя"Реклама: