10 способів розпізнати, що колеги вас ненавидять

Не має значення, на якій посаді ви працюєте, якщо співробітники ненавидять вас – навіть найкраща робота здаватиметься суцільним пеклом.

Бізнес-тренерка Лінн Тейлор та бізнес-консультант Майкл Керр для видання The Independent розповіли, як за неочевидними та більш помітними показниками розпізнати, що колеги мають до вас не надто теплі почуття.

1

Внутрішній голос підказує вам – щось не так

Не применшуйте значення своїх інтуїтивних відчуттів. Якщо внутрішній голос підказує, що колеги ставляться до вас не так, як до інших співробітників – придивіться до решти й перевірте свої припущення.

2

Колеги не дають вам втілити свої ідеї

Якщо ви помічаєте, що ваші співробітники обмежують вас у можливостях реалізуватися на роботі, подумайте, чи не варто поговорити з ними про це.

3

Співробітники малослівні з вами

Коли ви запитуєте "Як справи?", а у відповідь чуєте лише: "Все ОК" або "Норм" – це свідчить, що вони не відчувають до вас особливої приязні.

4

Інші працівники ніколи не жартують з вами

Жарти щодо ваших чи чиїхось висловлювань та поведніки – прояв того, що ваші слова й вчинки помітні у колективі та важливі для нього. Якщо з вами не жартують співробітники, вони не можуть передбачити вашу реакцію та почуваються некомфортно через це.

5

Колеги керують вами, навіть коли не мають повноважень

Вони можуть вказувати вам, як вчинити або звинувачувати вас у неправильних діях, навіть коли не мають приймати таких рішень у колективі.

6

Співробітники не помічають вас

Якщо на вас не розраховують, замовляючи піцу, чи колеги не питають вас, яку каву взяти, коли хтось іде купити її всім працівникам – вас уникають, і на це напевне є причини.

7

Інші працівники жестами показують своє ставлення

Мова тіла говорить набагато більше, ніж слова, тож майте на увазі, якщо у вашій присутності колеги закочують очі, схрещують руки на грудях або не підводять очей зі своїх моніторів, коли ви до них звертаєтеся.

8

Колектив постійно не погоджується з вами

Відкидання усіх ваших ідей, незгода зі словами, постійні суперечки з іншими працівниками – ознаки того, що колеги ненавидять вас.

9

Колеги плетуть проти вас інтриги, як у старших класах

Якщо вас не запрошують сісти поруч за обідом, шепочуться за спиною та не кличуть на спільні святкування, варто задуматися, у чому може бути причина аж такої неприязні до вас.

10

Співробітники ніколи не питають вас про особисте

Інші працівники можуть показувати одне одному фотографії з відпустки та розповідати, яке слово навчилася вимовляти їхня дитина, проте якщо вони ніколи не питають, як ви провели вечір або з якого міста походите – зважте, що це прояв їхнього неприязного ставлення.

Фото Depositphotos

Корисно також:

Як знизити шкоду від офісної роботи

Як пережити вигорання на роботі й знайти час для відпочинку. Пояснюють експерти

Тест на емоційне вигорання: перевірте, чи не потрібно вам у відпустку

Реклама:

Головне сьогодні