Організаторку пікету на підтримку Маршу рівності змусили звільнитися з роботи

— 20 червня 2017, 14:24

Активістку Ольгу Панфілову, яка цієї неділі, 18 червня, у Сумах влаштувала акцію на підтримку київського Маршу Рівності, змусили звільнитися з роботи.

Про це повідомляє Центр інформації про права людини.

18 червня дівчина вийшла центральну вулицю міста Соборну з плакатом "Країна для всіх" та квітами для перехожих – на знак шанування різноманіття. Про акцію були заздалегідь повідомлені органи виконавчої влади.

18 червня дівчина вийшла центральну вулицю міста Соборну з плакатом "Країна для всіх" та квітами для перехожих

Більшість перехожих на цей одиночний пікет рівності відреагували вкрай агресивно – Ольга почула образи, нецензурну лайку, прокльони, а якась бабуся її навіть почала обливати "святою водою".

Зрештою, дівчину під охороною поліції вивели у безпечне місце і посадили в авто.

ВІДЕО ДНЯ
Більшість перехожих на цей одиночний пікет рівності відреагували вкрай агресивно

Проте після закінчення акції Ользі, яка працює прес-секретарем сумської організації партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність", зателефонувало керівництво і заявило, що вона зганьбила партію і її звільняють з роботи.

"Дослівно одна з фраз прозвучала так: "Засунь свою думку в ж…, сиди тихо і взагалі народжуй дітей", – розповіла Ольга Центру інформації про права людини.

[L]За її словами, у понеділок керівництво начебто передумало, швидше за все, не бажаючи публічності і скандалу. Проте вибачень не було.

"Своєю акцією я не хотіла нікого провокувати. Це моя особиста позиція, яка не має нічого спільного з партією.

Я в шоці від того негативу й агресії, які на мене обрушилися.

Я, до речі, не є представницею ЛГБТ-спільноти, але після всього, що сталося, готова боротися за їх права. Тепер розумію, з чим їм доводиться стикатися. Вони справді герої", – говорить Панфілова.

У понеділок вона сама написала заяву про звільнення з роботи. Як вона підкреслила, незалежно від рішення керівництва, працювати у партійному осередку більше не буде.

"Після такого ставлення це просто неможливо. Хочу бути чесною сама з собою", – сказала дівчина.

У понеділок Ольга Панфілова сама написала заяву про звільнення з роботи

Нагадаємо, 18 червня без значних провокацій відбувся Марш Рівності. Шість противників було затримано.

Однак після того, як громадськість побачила на світлинах фотографів плакати із провокативними гаслами, багато людей обурилися проведенням Маршу.

Реклама:

Головне сьогодні