Канадська фігуристка врятувала собаку, якого вирощували на м’ясній фермі в Кореї

2954
12 лютого 2018

Представниця Канади на Зимових Олімпійських іграх-2018 у Пхьончхані Меган Дюамель врятувала собаку, якого вирощували на забій.

Now that Mootae is free from the Korean Dog Meat Industry, he enjoys lounging in the sunshine in the safety of his home 🐕❤️ #Mootae #koreandog #freekoreandogs #adoptdontshop #mansbestfriend #chiweenie #chiweenielife #Saturdaylife #doglife #doglove 🐾

A post shared by Meagan Duhamel (@meaganduhamel) on Feb 3, 2018 at 12:53pm PST

Дворазова чемпіонка світу з фігурного катання забрала додому таксу на ім’я Му-тае і закликала усіх учасників Олімпіади зробити так само, йдеться на The New York Post.

Пес виріс на корейській фермі, де вирощують собак на забій.

Дюамель – вегетаріанка, вона дуже радіє, що врятувала життя собаці. Із чоловіком та тренером Бруно Маркоттом із Му-тае також вирішили прихопити собаку на ім’я Сара. У Канаді тварину забере інша родина.

За даними видання, близько 2 мільйонів собак щороку вирощують на корейських м’ясних фермах. Там собак тримають у клітках, б’ють та позбавляють їжі та води.

У провінції Гангвон (Канвондо), де відбуваються Олімпійські ігри, зареєстровано понад 196 собачих ферм.

Меган Дюамель з чоловіком та тренером Бруно Маркоттом. Фото freekoreandogs.org

Влітку 2017 року працівники зоозахисної організації Humane Society International врятували 149 собак і цуценят від смерті у Південній Кореї.

powered by lun.ua