"Не пийте воду!" У США 9 медсестер одного відділення вагітні водночас

— 26 березня 2019, 11:03

Медсестринський бебі-бум. У медичному центрі штату Мен у Портленді, США одразу дев'ять медсестер пологового відділення народять дітей приблизно в один і той самий час.

Про це повідомили на сторінці Maine Medical Center у Facebook, пише CNN.

Пологи у всіх дівчат (на фото 8 з них) заплановані на період з квітня по липень 2019 року.

Фото Facebook

"Мені здається, щоразу, коли одна з нас повідомляла "я вагітна", ми всі ставали щасливішими і відчували ще більше підтримки одна від одної", – каже Ерін Греньє, одна з майбутніх мам.

Інші "учасниці флешмобу" також наголошують на важливості підтримки на роботі.

"Це справді приємно – прийти на роботу і навколо себе бачити людей у такому ж стані, як і ти, спостерігати за тим, як росте твій та їхні животи, ділитися досвідом, який переживаємо", – каже медсестра Аманда Спір.

[BANNER1]У пості про вагітних співробітниць медцентр просить пацієнтів не панікувати і каже, що браку персоналу влітку вони не відчують.

А ось пацієнти в коментарях "відриваються" на повну.

Хтось радить не пити воду в лікарні, мовляв, може вагітність "передається" саме через неї; хтось припускає, що бебі-бум – результат холодної зими цього року, а хтось цікавиться, чи бува дев'ята медсестра не чоловічої статі, якщо вирішила уникнути фотографування.

Вас також може зацікавити:

Ми хочемо тримати з вами зв'язок. Будемо раді бачитися і спілкуватися з вами на нашій сторінці у Facebook.

А якщо хочете бути в курсі лише новин та важливої інформації про здоров'я, підписуйтесь на нашу Facebook-групу або Telegram про здоров'я та здоровий спосіб життя.

Реклама:

Головне сьогодні